Donald Tusk

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS

"Wyglądam jak milion dolarów"

 "Tusk vs. Google". Lider PO odpowiada na pytania internautów

2023-08-02 18:07

Na Twitterze Donalda Tuska pojawiło się nowe nagranie. Lider PO odpowiada w nim na pytania najczęściej zadawane przez internautów wyszukiwarce Google. Były wśród nich pytania osobiste, ale też nie zabrakło tematów niewygodnych dla szefa PO.

Tusk odpowiada na pytania internautów

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zamieścił w środę 2 sierpnia na swoim profilu na Twitterze nagranie, w którym odpowiada na pytania najczęściej zadawane na jego temat w Google. "Tusk vs. Google" – napisał lider PO. Wśród pytań, które padły na początku, było to o wiek. Lider PO odpowiedział wprost, że ma 66 lat. Na pytanie o wygląd Tusk odpowiedział, że "wygląda jak milion dolarów".

W wyszukiwarce znalazły się jednak także tematy mocno niewygodne dla byłego premiera np. sprawa OFE. Pytanie brzmiało "Ile Tusk zabrał z OFE?" – Uratowałem pieniądze, które leżały w OFE. Stracilibyście na tym, gdyby dalej tam leżały. Wasze pieniądze trafiły na wasze indywidualne konta do ZUS-u i każdy może to sprawdzić. To była naprawdę bardzo dobra decyzja – odpowiedział na to Donald Tusk.

Częste pytanie, które zadają internauci to: "Czy Tusk był w Magdalence?". - Nie, tam wszystkie miejsca są zajęte przez braci Kaczyńskich przede wszystkim – zażartował Tusk. Magdalenka to podwarszawska miejscowość, w której przed obradami Okrągłego Stołu odbyły się rokowania władz PRL z "Solidarnością"( m.in  z Lechem Kaczyńskim).

Na najnowszy wpis Tuska szybko zareagowali politycy. Sebastian Kaleta z Suwerennej Polski napisał na Twiterze: - Google vs Tusk 4:0 Żeby nie było, to lider PO sam wywołał temat tego co Polacy myślą o nim używając wyszukiwarki Google - podkreślił polityk.  Niestety, to co wyskakuje w wyszukiwarce po wpisaniu "Tusk to.." nie jest przyjemne.  

Sonda
Kogo wolisz: Mateusza Morawieckiego czy Donalda Tuska?
Wieczorny Express - Ksiądz Kazimierz Sowa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany