Jarosław Kaczyński, Donald Tusk

i

Autor: Tomasz Radzik, Sebastian Wielechowski Jarosław Kaczyński, Donald Tusk

Tusk ujawnił, co Kaczyński powiedział mu o własnych ludziach. Będziecie w szoku

2021-11-29 20:47

Donald Tusk na Twitterze podzielił się kulisami prywatnej rozmowy, którą przed laty odbył z Jarosławem Kaczyńskim. Szef opozycji zapytał prezesa PiS o osoby związane z Prawem i Sprawiedliwością. Na konkretne pytanie Tuska, padła jeszcze konkretniejsza odpowiedź Kaczyńskiego. Co prezes myśli o własnych ludziach? Jeśli wierzyć Tuskowi, opinia prezesa jest szokująca.

Na Twitterze Donald Tusk ujawnił, co mu powiedział kiedyś Jarosław Kaczyński. W tajemniczym wpisie, w którym nie ujawnia nazwisk cytuje ostrą wypowiedź prezesa PiS, która dotyczy jego ludzi.

- Na Twitterze Donald Tusk ujawnił, co mu powiedział kiedyś Jarosław Kaczyński. W tajemniczym wpisie, w którym nie ujawnia nazwisk cytuje ostrą wypowiedź prezesa PiS, która dotyczy jego ludzi - napisał Tusk.

O kogo chodziło Kaczyńskiemu? W komentarzach internauci zaproponowali swoje interpretacje słów prezesa. Dominowały w nich nazwiska prominentnych polityków PiS.

Tusk w swoich wypowiedziach lubi nawiązywać do politycznej konkurencji. Jak naprawdę wyglądają ich relację? Odpowiedź na to pytanie starał się znaleźć Dariusz Kubik w reportażu „Wojna i więź”, pokazanym w programie TVN24 „Czarno na białym”. Ewa Kopacz zdradziła, co lider PO mówił o prezesie PiS!

 – Myślę, ze bardzo często w takich rozmowach kuluarowych mówi o nim z szacunkiem, nawet jeśli się z nim nie zgadza. Jeśli Kaczyński wykonał jakiś ruch polityczny to Tusk nie komentował tego złośliwie i nie nazywał go cwaniakiem, ale mówi „Wymyślił. My powinniśmy być lepsi, wymyślmy coś lepszego” – stwierdziła Ewa Kopacz.

Sonda
Jak myślisz, czy Donald Tusk, będąc u władzy, poradziłby sobie z kryzysem na granicy lepiej niż obecny rząd?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE