Donald Tusk, Rafał Trzaskowski

i

Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS, AP Donald Tusk, Rafał Trzaskowski

Tusk składa życzenia Trzaskowskiemu. Tego się nie spodziewaliśmy!

2022-01-17 16:33

Cóż za gest lidera Platformy Obywatelskiej! Donald Tusk (64 l.) publicznie uczcił 50. urodziny swego partyjnego kolegi Rafała Trzaskowskiego (50 l.)! Czyżby w krótkim tweecie znajdował się ukryty przekaz?

W świecie aktywnych polityków każda okazja jest dobra, na przedstawienie wyborcom swojej wizji świata. Nie inaczej było w przypadku lidera PO Donalda Tuska, który za pośrednictwem Twittera złożył Rafałowi Trzaskowskiemu życzenia z okazji 50. urodzin. "Drogi Rafale! W kwietniu 2007 roku skończyłem 50 lat. Sześć miesięcy później PiS oddał władzę. Dziś Ty wchodzisz w swoje drugie półwiecze. A jak wiadomo, nie ma przypadków. Są tylko znaki;)", napisał premier polski w latach 2007-2014.

Czyżby Donald Tusk planował uczynić z Rafała Trzaskowskiego premiera po następnych wyborach? Wielu internautów już poczyniło takie spekulacje. Choć nie wszyscy byli zadowoleni, że nawet czyjeś urodziny lider PO musi zamienić w okazję do politycznej agitacji. - Pan to już bez PISu nawet życzeń nie potrafi złożyćnapisał jeden użytkownik Twittera. - To się nazywa zabobon, panie Donku - dodał kolejny. 

Choć zdecydowana większość komentujących post Donalda Tuska życzy spełnienia życzeń lidera PO i rychłego oddania władzy przez PiS. - Oby Pańskie słowa były prorocze, tego nam i Panu Rafałowi Trzaskowskiemu życzę - piszą internauci. 

>>>Ilu Polaków straci na Polskim Ładzie? Przerażające wyniki!

>>>Donald Tusk prognozuje tragedię PiS-u! Kaczyński może się bać takiego scenariusza

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien iść na emeryturę?