Długi weekend polityków

Tusk świętował urodziny wnuczki. Modna knajpa w Sopocie [ZDJĘCIA]

Szefowie dwóch największych partii, czyli PiS i PO, mieli w weekend trochę więcej czasu dla siebie! Donald Tusk (65 l.) świętował we włoskiej knajpie w Sopocie urodziny swojej wnuczki, a Jarosław Kaczyński (73 l.) wybrał się m.in. do kościoła. Politycy choć są do siebie często porównywani, to znacznie różnią się od siebie jeśli chodzi o choćby spędzanie wolnego czasu.

Donald Tusk z rodziną, a Jarosław Kaczyński składa ręce do Boga

Rok temu Kasia Tusk urodziła drugie dziecko. Dziewczynka jest oczkiem w głowie całej rodziny. Z tej okazji najbliżsi wyprawili maleństwu pierwsze urodziny! Na imprezie królowały urodzinowe balony, przystawki, pizza, a za stołem brylował Donald Tusk, który zajadał się oliwkami. Po biesiadzie rodzina Tusków zebrała balony i zaniosła do auta. - To było bardzo miłe spotkanie. Cała rodzina w komplecie, impreza się udała – mówi nam nasz informator. Co w niedzielę robił z kolei polityczny konkurent Tuska, czyli Jarosław Kaczyński? Pojechał do kościoła i cieszył się zapewne z wolnego czasu. Prezes zaczyna bowiem urlop. - Prezesowi życzymy dobrego, tradycyjnie w sierpniu, urlopu. Niech nabiera sił, bo przecież czekają nas w ciągu najbliższego roku i trzech kwartałów aż trzy kampanie wyborcze: do parlamentu polskiego i europejskiego oraz wybory samorządowe. Szef musi być wypoczęty – choć pełen werwy jest zawsze – bo przed nami wielki wysiłek, a przecież licho nie śpi… - powiedział nam europoseł PiS Ryszard Czarnecki. 

Kaczyński i Tusk na PLAŻY. WŚCIEKLI Polacy nie WYTRZYMALI!| Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE