Tomasz Trela

i

Autor: Piotr Molecki/East News; Tomasz Jastrzebowski/REPORTER Tomasz Trela

Pawłowicz w końcu się doigrała, afera trafi do prokuratury! Trela ma całą masę dowodów

2022-05-04 11:47

Krystyna Pawłowicz posuwa się coraz dalej w rzucaniu oszczerstwami i używając języka, który nie tylko nie przystoi sędzinie Trybunału Konstytucyjnego, ale po prostu człowiekowi z chociaż minimalną kulturą. Tomasz Trela, ofiara jej “ataku furii” nie ma zamiaru zostawić tak tej sprawy.

Trela nie odpuści Pawłowicz

Ostatnia aktywność Krystyny Pawłowicz w mediach społecznościowych wręcz poraziła internautów. A zaczęło się od tego, że poseł Tomasz Trela złożył wniosek o ujawnienie oświadczenia majątkowego sędzi Trybunału Konstytucyjnego, co ewidentnie się jej nie spodobało. "Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! V ruska kolumno! Łachu jeden! Albo na kolana, pod stół i odszczekać", napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Poseł Trela nie ma zamiaru zostawić tej sprawy. Zapowiedział w środę (04.05) w programie “Express Biedrzyckiej”, że w piątek będzie podpisywał zawiadomienie do prokuratury z całą masą dowodów na zniesławienie przez Pawłowicz. 

- Nie będę tego robił, bo ja się poczułem obrażony, będę to robił w imię zasady, że sędzia, co prawda dla mnie para-Trybunału Konstytucyjnego, ale opłacana z publicznych pieniędzy, za ciężko zarobione pieniądze Polek i Polaków, tak do kogokolwiek się zwraca. Jeżeli pani Pawłowicz uważa, że ja ten temat zostawię to powiem tak - nie odpuszczę - powiedział polityk.

Następnie zwrócił się wprost do Krystyny Pawłowicz:

- Po pierwsze, pewnie spotkamy się w sądzie, po drugie opublikuje pani te oświadczenie majątkowe, bo jeżeli bierze pani pieniądze dzięki polskim podatnikom to ma pani taki psi obowiązek, pokazać co pani ma. I obywatele mają możliwość porównania, ile pani miała w roku 2019, 2020 i 2021 i czy nie nadmiernie się pani wzbogaciła.

Jak podkreślił poseł Trela, ten, kto nie składa oświadczeń majątkowych, “albo próbuje je utajnić ten, kto ma nie wiadomo jakie historie”.

- Pani Pawłowicz trafiła na złego faceta, na faceta, który nie odpuszcza, nie cofa się i idzie do przodu. Pani Pawłowicz za to zapłaci i tak to się skończy - dodał.

Express Biedrzyckiej - Adam Kobieracki: To Rosja szczekała, nie NATO
Sonda
Jak oceniasz język, którego używa prof. Krystyna Pawłowicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE