To koniec. Żona Piotra Kraśki przekazała fanom wiadomość

2021-08-17 20:00

Piotr Kraśko może się pochwalić nie tylko sukcesami zawodowymi, ale też szczęśliwą rodziną – od 12 lat jest związany z Karoliną Ferenstein-Kraśko, a w tym czasie doczekali się trojga dzieci. Teraz partnerka dziennikarza zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym informuje o końcu ważnego wydarzenia.

Piotr Kraśko, jak i jego żona, są oddani swojej pracy, która jest dla nich pasją. Choć Karolina Ferenstein-Kraśko uwielbia konie, a jej stadnina znajduje się w malowniczym zakątku Mazur, potrzebowała chwili relaksu z dala od codziennych obowiązków. Postanowiła udać się na urlop, gdzie miała odetchnąć i zapomnieć na chwilę o pracy. Towarzyszyła jej córka i syn, jednak teraz jej egzotyczne wakacje dobiegły końca. - Ostatnie zdjęcie z wakacji !!! Było wspaniale czas tylko dla nas, pierwsze wakacje od dwóch lat! Potrzebowaliśmy tego bardzo Lara i Lusio również! Żałuje tylko, że Kostek z nami się nie wybrał ale los sportowca już taki jest nie chciał zostawić swoich koni w sezonie startów – napisała w poście na swoim Instagramie. Do tej pory mogła cieszyć się złocistymi plażami, błękitnym morzem i cieniem palm. Karolina Ferenstein-Kraśko zainteresowała się także egzotycznymi roślinami, które bardzo przypadły jej do gustu. Jedną z nich zamierza nawet hodować u siebie w domu. W tym czasie na pewno udało się odpocząć rodzinie Piotra Kraśko, a na Mazury wrócą z naładowanymi akumulatorami.

Nie przegap: Żona Piotra Kraśki na plaży bez ubrań. U la la, co za widoki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE