SG debata 2

i

Autor: SE

Mocne zestawienie

Teraz kolej na panów! Debata "Super Expressu" przed wyborami 2023 - "Najważniejsze wybory". Kluczowe sprawy dla Polski

2023-09-22 12:19

Zapraszamy do kolejnej odsłony debaty "Super Expressu" pod hasłem „Najważniejsze wybory”. Swoją okazję do reprezentowania partii miały już panie, tym razem w studiu pojawią się sami panowie. Będą dyskutować o kluczowych sprawach dla Polski. Kto pojawi się w naszym specjalnym studiu 24 września, o godz. 18? Przedstawiamy uczestników! I zapraszamy do oglądania przedwyborczej debaty jak zawsze na żywo na naszych kanałach na YouTube, Facebooku oraz na SE.pl.

Najnowsza debata "Super Expressu" odbędzie się już w niedzielę, 24 września, punktualnie o 18:00. Będzie to trzecia z cyklu debat przedwyborczych organizowanych przed "Super Express", w których nasi dziennikarze pytają polityków o najważniejsze sprawy dla Polski. Tylko w debatach SE Polki i Polacy mają okazje poznać poglądy przedstawicieli wszystkich największych zarejestrowanych w tych wyborach komitetów wyborczych. Również i tym razem w krzyżowym ogniu pytań znajdą się przedstawiciele sześciu komitetów.

Najpierw będą odpowiadać na pytania z zakresu spraw zagranicznych, bezpieczeństwa i praworządności. Następnie uczestnicy mają trzy rundy, by zadawać pytania sobie nawzajem. W trzeciej części będą losować spośród z 20 pytań nadesłanych przez widzów, a w ostatniej części będą mogli podsumować całą debatę. Kogo tym razem przepytamy?

Na pewno nie zabraknie emocji! Debatę poprowadzą doświadczeni dziennikarze: Kamila Biedrzycka („Express Biedrzyckiej”) i Tomasz Walczak („Raport Walczaka”). Zapraszamy do oglądania 24 września, o godz. 18, na kanałach SE na YouTube, Facebooku i na SE.pl!

Najważniejsze wybory. Debata - Kompilacja (24.09.2023)

Quiz. Co wiesz o wyborach parlamentarnych? Bez 5/10 lepiej nie głosuj!

Pytanie 1 z 10
Kto może wziąć udział w wyborach parlamentarnych?
Nasi Partnerzy polecają