Sławomir Mentzen

i

Autor: Piotr Lampkowski

WOW

Tego jeszcze nie było! Sławomir Mentzen zrobi objazd po Polsce…. Helikopterem!

2023-10-03 7:00

Jeden z liderów Konfederacji stawia na niekonwencjonalny sposób prowadzenia kampanii wyborczej. Konwencje, na których pokazuje się z Krzysztofem Bosakiem, często są wręcz nazywane „trasą koncertową”. Teraz szykuje coś jeszcze bardziej spektakularnego!

Sławomir Mentzen zdecydowanie się nie oszczędza w czasie tegorocznej kampanii wyborczej. Częste spotkania z wyborcami są organizowane tak, by zapadły w pamięć: nie brakuje takich elementów jak rozrzucanie sztucznych banknotów czy płomienie buchające na scenie. Na kilka dni przed wyborami lider Konfederacji planuje coś niezwykłego!

Jak udało nam się dowiedzieć, Sławomir Mentzen planuje objechać, a w zasadzie oblecieć Polskę w helikopterze. 12 października pojawi się w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie, a następnego dnia, czyli 13 października, będzie w Lublinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Czegoś podobnego jeszcze nie widzieliśmy! Trzeba przyznać, że polityk ma niezwykły rozmach. Jak widać, Konfederacja chce wykorzystać cały czas aż do ciszy wyborczej, by zapaść wyborcom w pamięć!

Quiz. Co wiesz o Konfederacji? Sprawdź to!

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełna nazwa partii Konfederacja?
Politycy od Kuchni - Sławomir Mentzen
Nasi Partnerzy polecają