Konrad Berkowicz

i

Autor: screen sejm.gov.pl Tego jeszcze nie było! Nie uwierzysz, co do Sejmu wniósł poseł Konfederacji

Tego jeszcze nie było! Nie uwierzysz, co do Sejmu wniósł poseł Konfederacji

2021-10-28 18:50

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz zaskoczył dziś wszystkich! W Sejmie pojawił się ze szklaną butelką wypełnioną przezroczystym płynem, protestując przeciwko podwyżce akcyzy na alkohol i papierosy. Konrad Berkowicz mówił o cenach wódki i na koniec zrobił coś zupełnie niespodziewanego. Wiemy, co było w butelce posła Konfederacji.

Konrad Berkowicz wprawił w osłupienie posłów w Sejmie, kiedy na mównicy pojawił się ze szklaną butelką wypełnioną przezroczystym płynem. Szok był tym większy, że poseł Konfederacji ostro sprzeciwił się planowanej podwyżce akcyzy na alkohol i papierosy. Berkowicz w tym kontekście mówił o tym, że jednym z najwyżej opodatkowanych produktów jest wódka. - Jesteście złodziejami, jesteście oszustami, którzy kłamią, że robią to dla zdrowia Polaków. I przez to Polacy po wypiciu wódki mają finansowego kaca - grzmiał Berkowicz z mównicy sejmowej, po czym odkręcił butelkę i napił się tajemniczego płynu. Czyżby do Sejmu wniósł wódkę? Okazuje się, że w butelce było coś innego. - Była tam oczywiście woda - powiedział nam partyjny kolega Berkowicza Artur Dziambor. Konrad Berkowicz znany jest z happening. Do Sejmu przyszedł już kiedyś z "jointem".

Nie przegap: Poseł Konfederacji z "jointem" na sejmowej mównicy! Zobacz filmik

Pod sondą galeria zdjęć z poseł Konfederacji Arturem Dziamborem, kolegą partyjnym Konrada Berkowicza

Sonda
Czy rzucisz picie kiedy wódka podskoczy do 50 zł za 0,5 l?
Konrad Berkowicz przyniósł do sejmu jointa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE