Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Takiej Oli Kwaśniewskiej nie znacie! Porażające zdjęcia, wszyscy oniemieli

2021-08-09 15:42

Ola Kwaśniewska z ochotą dzieli się swoimi zdjęciami za pośrednictwem Instagrama. Teraz przedstawiła kilka fotografii, na których jest w różnych stylizacjach. Możemy zobaczyć ją m.in. w dresie, romantycznych sukienkach, a także małej czarnej. Co skłoniło córkę prezydenta do tak odważnych zdjęć? Okazuje się, że nic innego, a moda.

Ola Kwaśniewska uwielbia modę. Nawiązała współpracę z nową marką modową i postanowiła pokazać się w ich stylizacjach. Możemy zobaczyć ją w zielonym dresie, kombinezonie, niebieskiej długiej bawełnianej sukni i tzw. małej czarnej. Ostatnio córka prezydenta jest coraz odważniejsza w swoich zdjęciach. Kilka dni temu odkryła nogi. Była wtedy na wczasach na Mazurach, prawdopodobnie z rodzicami i ukochanym. Teraz pokusiła się na mini sesję zdjęciową ze swoim psem i w nowych ubraniach. Dodatki dobrała do każdej z kreacji. Podkreśla, że kocha wygodę i uwielbia chodzić w dresie lub gdy ubrania są równie wygodne, jak dres.

- Jeśli podobnie jak ja, we wszystkim lubicie czuć się jak w dresie, tylko ładniej, to polecam - napisała Kwaśniewska na Instagramie.

W poniższej galerii znajdują się najnowsze zdjęcia Oli.

Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Polska nie jest państwem autorytarnym, ale jest tego blisko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE