Krzysztof Śmiszek. Zrobił Robertowi śniadanie

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS Krzysztof Śmiszek. Zrobił Robertowi śniadanie

Taki ukochany to prawdziwy skarb! Robert Biedroń będzie wniebowzięty, gdy to zobaczy [ZDJĘCIA]

2022-04-06 14:13

Robert Biedroń i Krzysztof śmieszek tworzą parę już od ponad 20 lat. Mimo to nie przestają się zaskakiwać i bez przerwy robią wobec siebie miłe gesty. Ostatnio Krzysztof Śmiszek postanowił zrobić przyjemność swojemu ukochanemu.

Przyłapaliśmy Krzysztofa Śmiszka, gdy z samego rana wyruszył do sklepu po składniki na pyszne śniadanie! Poseł długo chodził między półkami, by wybrać najlepsze produkty, które poda na stole. - Kupiłem banany, jajka, świeże bułeczki. Rano trzeba zjeść zdrowe śniadanie – powiedział w rozmowie z nami. Nie zabrakło także nabiału. Możemy się tylko domyślać, jakie pyszności wyczarował z tych składników! Krzysztof Śmiszek miał szczęście – udało mu się uniknąć tłoku i w spokoju mógł buszować między półkami, a potem bez czekania w kolejce udał się do kasy. Wszystkie zakupy spakował w ekologiczną, płócienną torbę. Była wypchana aż po brzegi! Potem wrócił do domu na piechotę, ciesząc się rześkim powietrzem. Trzeba przyznać, że taki ukochany to skarb! Robert Biedroń z pewnością był zachwycony, gdy zobaczył, że czeka na niego świeżutkie śniadanie.

Sprawdź: Biedroń i Śmiszek o swojej miłości. Opowiedzieli o intymnych szczegółach związku

W naszej galerii niżej możesz zobaczyć wyprawę Krzysztofa Śmiszka do sklepu

Sonda
Co lubisz jeść na śniadanie?
Super Raport 18.02 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica oraz gen. Mieczysław Bieniek) Sedno Sprawy: Marek Sawicki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE