Tak ukrywa się największy opozycjonista

i

Autor: PAPARA07

Tak ukrywa się były premier

Zakapturzony Donald Tusk wybrał się na małe zakupy [MAMY ZDJĘCIA]

2023-01-16 5:00

Były premier Donald Tusk (66l.) postanowił osłodzić sobie nieco życie! Wybrał się do sklepu po ulubione ciasto. Nie chciał jednak, by ktokolwiek go zauważył. Pomogły mu w tym czarna kurtka i kaptur, mocno naciągnięty na głowę. Lider PO dostawał ostatnio okropne pogróżki, przyznano mu nawet ochronę. Nic dziwnego, że zachowuje się tak ostrożnie!

Szef największej partii opozycyjnej przeżywa ostatnio trudne chwile. Media rozpisywały się niedawno o okropnych pogróżkach, które regularnie dostaje. Sytuacja zrobiła się na tyle niebezpieczna, że szef MSWiA Mariusz Kamiński (58l.) przydzielił mu ochronę. Tymczasem niedawno Donald Tusk był widziany w swoim rodzinnym Sopocie, gdy wybrał się na szybkie zakupy. Nie chciał jednak, by go rozpoznano. Miał na sobie czarną kurtkę, na głowę zaś mocno naciągnął kaptur.

Tusk kupił ciasto z borówkami i wodę

Ze sklepu wyszedł niosąc swoje ulubione ciasto – wielką tartę owocową, z borówkami oraz butelkę wody. Na te drobne zakupy lider Koalicji Obywatelskiej wybrał się bez obstawy, co nie znaczy, że jej nie ma. Z naszych informacji wynika, że pod jego domem cały czas stoi policyjny patrol w służbowej Skodzie. ZOBACZCIE ZDJĘCIA NIŻEJ:

Tomasz Trela krótko: Prezes PiS nie odpuści Tuskowi
Sonda
Donald Tusk nadaje się na premiera?

Przez rządy PiS nasze dzieci umrą z głodu? A może to Tusk "wyśle nas na żebry"?

Posłuchaj, co mówią ZWYKLI LUDZIE! Mocne słowa na polskich ulicach...

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany