Co ustalono?

Tak politycy PiS pomykali na Nowogrodzką. Na widok wicemarszałek można paść z wrażenia!

2023-06-15 22:34

Prezes PiS Jarosław Kaczyński postanowił ostro wziąć się do roboty i zarządził spotkanie w klubie swojej partii na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Choć dyskusja trwała ponad dwie godziny, niewiele ustalono. Za to wicemarszałek Małgorzata Gosiewska zadała szyku!

Kierownictwo PiS-u spotkało się na naradzie w siedzibie klubu. Politycy postawili na elegancje i wszyscy postawili na garnitury z krawatami. Nawet wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska postawiła na damski garnitur! Wybrała wyjątkowo kobiecy kolor, czyli róż. Z daleka rzucała się w oczy i wyglądała fenomenalnie! Być może zainspirowała się pierwszą damą RP Agatą Dudą, która również lubi pokazywać się w damskich garniturach i pastelowych barwach.

Część osób, jak minister aktywów państwowych Jacek Sasin, na miejsce dotarło samochodami, inni postawili na transport publiczny. Atmosfera zaś była raczej poważna, wnosząc po poważnych minach polityków przybywających na miejsce.

Głównym tematem dyskusji zaś miała być kampania wyborcza, a jak donosi RMF FM, także krytyka sztabu wyborczego kierowanego przez Tomasza Porębę. Według portalu, wśród działaczy i polityków PiS słyszy się, że sztab działa w nieodpowiedni sposób, nie wskazując głównego tematu dla kampanii wyborczej ani odpowiedzi na działania opozycji, takich jak wielki marsz 4 czerwca.

Kolejnym tematem miał być powrót Jarosława Kaczyńskiego do rządu, którego sam zainteresowany nie wyklucza, ale ostatecznej decyzji wciąż nie podjął.

Po ponad dwóch godzinach narad nie podjęto żadnych ustaleń. Te mają zapaść dopiero 24 czerwca, kiedy PiS chce zorganizować wielką konwencję w łódzkiej Atlas Arenie. Ma się na niej pojawić nawet 10 tysięcy działaczy PiS-u.

QUIZ o Jarosławie Kaczyńskim. Pytania bez tabu nie tylko dla wyborców PiS

Pytanie 1 z 17
Czy Jarosław Kaczyński ma żonę i dzieci?
Wieczorny Express - płk rez. dr Piotr ŁUKASIEWICZ, gen. Bogusław SAMOL