Tak się zmieniał Antoni Macierewicz

i

Autor: Piotr Bławicki

Tak nazywają Macierewicza w Pałacu Prezydenckim?! To, co mówi Sikorski nie mieści się w głowie. Szczęka opada

2021-01-22 11:37

Radosław Sikorski jako znawca polityki zagranicznej gościł ostatnio w porannej audycji radiowej. Były minister spraw zagranicznych, a obecnie europoseł był pytany o to, jak ocenia nowego amerykańskiego prezydenta Joe Bidena i jego przyszłość. W czasie rozmowy pojawiły się też pytania o polską politykę i wątek Antoniego Macierewicza. Sikorski powiedział coś, co wielu może zaszokować! Chodzi o Macierewicza i Pałac Prezydencki.

Radosław Sikorski gościł w porannym programie radia Zet. Był pytany o sprawy USA i nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Oceniał, jaka może być polityka, którą będzie prowadził następca Trumpa i wyjaśniał jakie mogą być relacje Polski z USA. W czasie rozmowy z byłym ministrem sprawa zagranicznych i byłym ministrem obrony narodowej, pojawiły się też tematy związane z polską polityką. Sikorski mówił na temat Szymona Hołowni i tego, że kolejni politycy zasilają jego ruch. Pytany konkretnie o przejście do Hołowni Joanny Muchy przyznał: "Jestem zaskoczony i zasmucony". W czasie wywiadu pojawił się też wątek polityków PiS, a konkretnie jednego z nich. Jak wiadomo Radosław Sikorski jest politykiem, który zawsze mówi to, co myśli i nie ukrywa swoich poglądów, a także politycznych sympatii czy niechęci. W czasie internetowej części wywiadu dał ostro popalić... Antoniemu Macierewiczowi. Padło pytanie o to, czy nie uważa, że jego nieraz złośliwe wpisy pod adresem polityków z przeciwnej strony politycznej barykady, nie jest balastem dla opozycji. I nagle Sikorski wypalił! 

CZYTAJ>>>Tak Prokop nazwał żonę Hołowni. Wydało się przy Jaruzelskiej

Tak nazywają Macierewicza w Pałacu Prezydenckim?! To, co mówi Sikorski nie mieści się w głowie

Polityk bez zawahania odpowiedział na to pytanie zadane przez słuchacza: - Nie sądzę, żeby były to wyzwiska. Nazwałem ministra Macierewicza świrem i wiem, że tak samo mówi się o nim w Pałacu Prezydenckim - stwierdził. Oj, niektórym może opaść szczęka, jak  usłyszą coś takiego. 

SPRAWDŹ>>>Kim jest z wykształcenia Macierewicz? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył. To szok!

Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE