Jerzy Owsiak WOŚP2022

i

Autor: MIESZKO PIĘTKA/AKPA Jerzy Owsiak WOŚP2022

Tak mieszka Jerzy Owsiak. Szef WOŚP ma eleganckie mieszkanie. Wnętrze robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

2022-02-04 7:03

Za nami 30. finał WOŚP. Wszystkie oczy są teraz zwrócone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz jej szefa, Jerzego Owsiaka, który kieruje WOŚP od lat. To dobra okazja, by przypomnieć, jak mieszka Jerzy Owsiak, czyli twórca WOŚP. Jego mieszkanie jest luksusowe. Owsiak pokazał, gdzie i jak mieszka. Trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażenie.

Jerzy Owsiak od początku stoi na czele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To Owsiak wpadł na pomysł i założył WOŚP prawie 30 lat temu. Od tamtej pory jest o nim głośno, bo jest szefem nie tylko WOŚP, ale też budzącego - w niektórych mocno konserwatywnych kręgach - kontrowersje festiwalu Przystanek Woodstock, który od 2018 roku ma zmienioną nazwę na Pol’and’Rock Festival. Owsiak ma wielkie grono sympatyków, ale też przeciwników, którzy ostro go punktują. Polaków oczywiście interesuje też to, jaki Jerzy Owsiak ma majątek oraz gdzie i jak mieszka. Jak wygląda mieszkanie Jerzego Owsiaka? Gdzie mieszka Owsiak i jego żona? Kilka lat temu Jerzy Owsiak ujawnił wnętrze swego mieszkania. Szef WOŚP pokazał wtedy, jak mieszka. Trzeba przyznać, że dom Owsiaka jest luksusowy, to mieszkanie o metrażu 115 m kw.  W mieszkaniu Jerzego Owsiaka nie brakuje sztuki, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolekcjonuje obrazy i zdjęcia, jak sam mówił, kupuj je na aukcjach. Nawet w łazience wiesza obrazy! Choć jak ujawnił, ciężko było przekonać żonę, Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, zwaną pieszczotliwie przez męża Dzidzią, by dzieła sztuki zawisły w łazience: - Pokazałem jej najpierw jeden obraz, a później "dzidzia" powiedziała, że jak już będę wiercił, to żeby tylko nie pękły kafle. Bo wtedy może być groźnie.

SPRAWDŹ>>>Nowe zarobki Jerzego Owsiaka po Polskim Ładzie! Ujawniono kwotę

Tak mieszka Jerzy Owsiak. Co za pomysłowo urządzone wnętrza! Aż dech zapiera!

Co jeszcze oprócz dzieł sztuki ma w mieszkaniu Owsiak? Przede wszystkim to, co jest w jego mieszkaniu, jest ze sobą spójne i wszystko w nim współgra. Przeważają jasne kolory ścian i mebli, jest klasycznie, ale elegancko. Obrazy, grafiki i zdjęcia oraz bibeloty, to one dodają przytulnego charakteru wnętrzu. W kuchni Owsiaków jest coś zaskakującego: - Trzy takie stołki załatwiają sprawę w kuchni idealnie. Mało tego, są uwielbiane przez moje małe wnuczki. Zwłaszcza najmłodszą wnuczkę, która kocha się na tych krzesełkach kręcić - mówił szef WOŚP kilka lat temu. Obrazów i wszelkich ozdób jest w mieszkaniu Owsiaka bardzo dużo. Zobaczcie sami, jak wygląda mieszkanie Jerzego Owsiaka. 

TAK MIESZKA JERZY OWSIAK. KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ, A ZOBACZYSZ MIESZKANIE SZEFA WOŚP

Sonda
Czy wesprzesz WOŚP w 2022 roku?
Plenerowy 30. finał WOŚP w Lublinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany