Donald Tusk

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Donald Tusk

Tak Donald Tusk wspiera WOŚP. Nagranie mówi wszystko

2023-01-20 8:55

Lider PO Donald Tusk nie ukrywa swojego wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wręcz przeciwnie. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się swoją tegoroczną propozycją na aukcję WOŚP, z której dochód zostanie przekazany fundacji. Sympatycy polityka majką wyjątkową okazję.

Donald Tusk wspiera WOŚP

Donald Tusk nie po raz pierwszy dołączył do grona znanych osób, które wspierają WOŚP. W zeszłym roku lider PO postanowił przekazać na licytację hulajnogę elektryczną z autografem, którą jeździł po tym, jak odebrano mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Ten gest pokazał nie tylko dystans do siebie i poczucie humoru polityka, ale przede wszystkim pomógł w słusznej sprawie. W tym roku celem zbiórki jest walka z sepsą, a były premier po raz kolejny postanowił wesprzeć zbiórkę.

Tegoroczna aukcja Donalda Tuska

W tym roku Donald Tusk postanowił nie przekazywać żadnego przedmiotu, a… czas. Do wylicytowania jest spacer i obiad w Gdańsku w towarzystwie lidera PO. – Tym razem zaproszę do mojego ukochanego miasta, do Gdańska, na wspólny spacer i później, przede wszystkim, wspólny obiad w kultowej gdańskiej restauracji. Jako przewodnik po Gdańsku i autor kilku książek o Gdańsku naprawdę będę miał coś ciekawego do opowiedzenia. Oczywiście jedną z moich książek z serdeczną dedykacją dołączę – mówił w specjalnym nagraniu, które zamieścił na Instagramie. 20 stycznia za taką możliwość trzeba zapłacić 25 200 zł, ale do końca licytacji jeszcze daleko więc ta kwota może znacznie wzrosnąć.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Cimoszewicz krótko: Gdyby Tusk zrezygnował z jednej listy popełniłby dramatyczny błąd

Dajesz pieniądze bezdomnym?

Posłuchaj, dlaczego popełniasz duży błąd.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają