Agata Duda ZŁAMAŁA prawo?! Miała narazić niewinne dzieci. Sprawa już W SĄDZIE!

i

Autor: Łukasz Gągulski Agata Duda ZŁAMAŁA prawo?! Miała narazić niewinne dzieci. Sprawa już W SĄDZIE!

Ujawniamy tajemnicę Agaty Dudy. O tym nikt nie wiedział! WYBORY 2020

2020-06-25 5:28

Do wyborów prezydenckich 2020 zostało już naprawdę niewiele czasu! Dzielnie towarzyszą swym wybrankom podczas trudnej kampanii, nierzadko zabierają głos na spotkaniach z wyborcami i gorąco przekonują do tego, by w wyborach głos oddać na ich drugie połowy. Kandydatki na pierwsze damy (i jeden kandydat na pierwszego męża) za oficjalnymi uśmiechami skrywają jednak niejedną tajemnicę! Teraz ich sekrety postanowił ujawnić „Super Express”, który dokładnie prześwietlił życiorysy osób ukochanych przez kandydatów na prezydenta! Kim właściwie są żony i partner pretendentów do Pałacu Prezydenckiego, czym się interesują, co lubią? Wiele osób może się solidnie zdziwić! Tymczasem do wyborów zostało już naprawdę niewiele czasu – głosy na swych kandydatów oddamy za 3 dni!

Kocha psy i czekoladę

Agata Duda (48 l.) wywodzi się z literackiej rodziny. Sama jednak nie została poetką, lecz germanistką. Miłością do Niemiec zaraził ją ojciec, który zabrał rodzinę za Odrę, gdy odbywał tam roczne stypendium. W przeciwieństwie do męża jest wielką miłośniczką psów. Uwielbia wszelakie słodkości, szczególnie czekoladę.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Trzaskowski nie znosi wiejskiej muzyki. Co z disco - polo? Wybory 2020


Twarda Ślązaczka
Małgorzata Trzaskowska (42 l.) to silna dziołcha ze Śląska. W domu pełni rolę „policjantki”, lubi porządek, sama przyznaje, że zdarza jej się musztrować otoczenie. Ma jednak w sobie spore pokłady romantyzmu – w mężu zakochała się od pierwszego wejrzenia w wieku 19 lat. Od razu wiedziała, że staną na ślubnym kobiercu!


Pani pilot

Urszula Brzezińska-Hołownia ma zdecydowanie najbardziej nietypowy zawód spośród wszystkich kandydatek na pierwszą damę. Pilotuje bowiem myśliwce Mig-29, na co dzień pracuje w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Jest tam jedyną kobietą! Ma stopień porucznika. Kocha adrenalinę. Z mężem poznała się dzięki show „Mam Talent”.


Leczy zęby i dobrze karmi
Paulina Kosiniak-Kamysz (32 l.) to jedna z najbardziej aktywnych w kampanii żon kandydatów. Z zawodu jest ortodontką i jej mąż trafił do niej właśnie na wizytę lekarską. Jej hobby to czytanie oraz gotowanie – ciastem rabarbarowym podbiła serce szefa ludowców. Lubi sport (ma patent żeglarski) i adrenalinę (skakała ze spadochronem, leciała szybowcem).

Roztańczona prawniczka

Karina Bosak (32 l.) na co dzień jest prawniczką i pracuje w konserwatywnej organizacji Ordo Iuris. Jej wykształcenie może robić wrażenie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie, ukończyła też program European Advocacy Academy w Brukseli. Jej pasją jest taniec.


Uczy i gotuje

Krzysztof Śmiszek (41 l.) to poseł, doktor prawa, wykładowca akademicki i jak sam podkreśla „obrońca praw człowieka”. Najbardziej na świecie nie lubi myć okien. Za to jest mistrzem w kuchni i kocha gotować. Ponoć jego tarty (tarta to francuski wypiek składający się z ciasta i nadzienia) nie mają sobie równych. Zapalony podróżnik.

ZOBACZ TEŻ: Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 24 VI (Goście: Biedroń, Oczkoś)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE