Marszałek Józef Piłsudski

i

Autor: East News Marszałek Józef Piłsudski

Tajemnice ojca niepodległości. Kim naprawdę był Józef Piłsudski? W kioskach wyjątkowy album!

2019-09-24 6:24

Józef Piłsudski to bez dwóch zdań postać nietuzinkowa. Nie chodzi tylko o jego zmysł wojenny. Owiane nimbem legendy życie prywatne marszałka również ciekawi od lat! Już od dziś w sprzedaży wyjątkowy album poświęcony ojcu polskiej niepodległości. Tego żaden miłośnik historii nie może przegapić!

Skąd bierze się fenomen Piłsudskiego? - Życie Józefa Piłsudskiego było przepojone najważniejszymi ideałami. Ideały te łączy jedna nić: niepodległość państwa polskiego. To, że Polacy odzyskali państwo i niepodległość, było zasługą marszałka. Jego kariera miała blaski i cienie. Pamiętamy przede wszystkim blaski, a cienie pozostały nieznane – zauważa prof. Tomasz Nałęcz (70 l.), historyk i publicysta. - Po ciężkich latach II wojny światowej przyszły lata powojenne, ułomna państwowość i pozostawanie Polski w sowieckiej strefie wpływów. Piłsudski był nadal symbolem tego, co Polacy cenili najbardziej - własnego państwa. Dlatego jego gwiazda promieniała coraz jaśniej. To jest przyczyna, dla której dziś go tak chętnie wspominamy – tłumaczy ekspert.

Album Marszałek Piłsudski Twórca Niepodległości

i

Autor: Redakcja Super Express

Sprawdź czego nie wiedziałeś o Józefie Piłsudskim! Prywatne życie marszałka, setki wyjątkowych fotografii, historia walki o niepodległość. Już w kioskach wyjątkowy album Marszałek Piłsudski Twórca Niepodległej Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają