Szymon Hołownia

i

Autor: AKPA Szymon Hołownia

TAJEMNICA urodzin Hołowni. Czy to mógł być przypadek?

2020-04-24 11:56

Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia ujawnił dziś podczas spotkania z Internautami zaskakujący fakt. Przyszedł na świat tego samego dnia, tego samego miesiąca i tego samego roku, co Michał i Jacek Karnowscy, redaktorzy prawicowego tygodnika "Sieci". – Czy to mógł być przypadek? Nie sądzę... – Hołownia tajemniczo ucina temat.

Hołownia i bracia Karnowscy urodzili się 3 września 1976 roku. Kandydat na prezydenta podkreśla, że ma dodatkowego pecha, bo tego samego dnia, co urodziny, ma także imieniny. Czyli przez całe życie dostaje tylko jeden prezent. Bliskość urodzin i imienin to tradycja w rodzinie Hołowni, ponieważ jego ojciec 24 kwietnia obchodzi urodziny, a dzień wcześniej ma imieniny.

Dodajmy, że 3 września urodzili się także: aktorka Maja Ostaszewska (ur. 1972), Danuta "Inka" Siedzikówna (1928-1946), aktorz KrzysztofZaleski (1948-2008), posłanka PO Izabela Leszczyna (ur. 1962) i muzyk Bogdan Łyszkiewicz (1964-2000).

W dalszych słowach Szymon Hołownia przeszedł do spraw bardziej istotnych dla naszego państwa, ponieważ oburzyła go decyzja Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie przekazywania danych o wyborcach w ręce pracowników Poczty Polskiej, którzy mają przeprowadzić „wyborczy kaczyńskie” (jak powiedział niezależny kandydat w tych wyborach).

Przeczytaj też: Syn legendarnego boksera BRUTALNIE o działalności Agaty Dudy. Powiedział to prezydentowi

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie gazetę

Super Raport 23 IV (goście: Broniarz, Szumowski)