Szumowski z koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie [NOWE FAKTY TYLKO U NAS]

2020-10-20 21:34
Szumowski pod tlenem
Autor: NEMO

Koronawirus w Polsce. Były minister zdrowia i człowiek, który przez wiele miesięcy był twarzą w walce z koronawirusem, Łukasz Szumowski sam zachorował na covid-19. Polityk trafił do szpitala i musiał oddychać przy pomocy respiratora. Na szczęście stan jego zdrowia się poprawił. Jak zdradził nam człowiek z otoczenia Szumowskiego, były minister wrócił już do domu. W jakim stanie jest Łukasz Szumowski?

Koronawirus w Polsce. Jak dowiedział się "Super Express", były minister zdrowia Łukasz Szumowski czuje się dobrze i jest już w domu. Nasz informator ujawnił, że polityk "miał kartotekę z czerwoną gwiazdką, wiec absolutnie nikt poza jego lekarzem prowadzącym nie ma wglądu do jego badań". - Wejście do sali było na kod - zdradziła nam osoba z otoczenia Szumowskiego. Udało nam się też dowiedzieć, że były szef resortu zdrowia chorobę znosił bez problemów. Pierwszy raz o koronawirusie u Szumowskiego pisaliśmy pod koniec września. Polityk potwierdził wówczas, że test na obecność Covid-19 wskazał pozytywny wynik. Później były minister stwierdził, że już wyzdrowiał. W połowie października jednak okazało się, że Szumowski ma koronawirusa. Były minister trafił do szpitala. Skąd to zamieszanie z badaniami? - Ja z panem ministrem Szumowskim nie rozmawiałem. Z tych informacji, które posiadam, wynika, że albo minister Szumowski za pierwszym razem miał fałszywie pozytywny wynik - to się czasami zdarza. Lub druga opcja, która się zdarza na świecie, ponowne zachorowanie. Chociaż ja obstawiam tę pierwszą opcję - mówił w TVN24 rzecznik rządu Piotr Muller (WIĘCEJ TU).

Express Biedrzyckiej – Paweł Kowal: Niedzielski ma więcej rozumu od Szumowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE