Magda Gessler z Piotrem Ikonowiczem

i

Autor: AKPA Magda Gessler z Piotrem Ikonowiczem

Szok! Magda Gessler wyznała to po latach! Wiemy, co za dzieciaka robił jej brat, Piotr Ikonowicz. "To nie żart"

2021-06-30 16:26

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz to chyba najbardziej oryginalne rodzeństwo w świecie polskiej polityki i szeroko pojętego show-biznesu. Słynna restauratorka i były poseł i niedoszły Rzecznik Praw Obywatelskich żyją w zupełnie innych światach, ale - mimo to - są ze sobą bardzo związani i mogą na siebie liczyć w trudnych chwilach. Magda Gessler właśnie wyznała po latach, co za dzieciaka robił jej brat. Okazało się, co szokuje, że Piotr Ikonowicz już jako maluch dążył do wolności! Przy okazji celebrytka opublikowała wzruszające zdjęcie z małym Piotrusiem.

Magda Gessler, siostra Piotra Ikonowicza, w ostatnich latach stała się wręcz ikoną TVN. Jej "Kuchenne rewolucje" biją rekordy popularności, ale charyzmatyczna restauratorka dzieli widzów. Jedni ją uwielbiają za szczerość i wykładanie kawy na ławę, drudzy twierdzą, że ostro przegina i momentami, atakując ludzi, przekracza granice dobrego smaku i wychowania. Innego rodzaju emocje wzburza pochłonięty pomocą potrzebującym lewicowiec z krwi i kości Piotr Ikonowicz. Niedawno wydawało się, że może on objąć funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich, jednak jego kandydatura - najpewniej przez rozgrywki partyjne i wyraziste poglądy brata Magdy Gessler - ostatecznie nie przeszła. Piotr Ikonowicz - mimo to - ostatnio znów zyskał popularność i wyszedł z cienia brylującej na salonach siostry. Za swoje zaangażowanie jednak płaci problemami w życiu prywatnym (TU PRZECZYTASZ O WIELKIM DRAMACIE PIOTRA IKONOWICZA). Działacz społeczny zawsze był niezależny i szedł pod prąd nawet rodzicom! Magda Gessler właśnie ujawniła, co Piotr Ikonowicz robił za dzieciaka. Co ciekawe, sama też była taka, jak brat. Mama i tata nie mieli z nimi lekko. 

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY GESSLER Z BRATEM, PIOTREM IKONOWICZEM

Magda Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie z bratem sprzed ponad 60 lat. "Piotruś zawsze ciekawy... oboje dawaliśmy radę rodzicom: naszym celem od dzieciństwa była wolność... To nie żart" - zaznaczyła w podpisie do fotki restauratorka. 

CZYTAJ TAKŻE: Mateusz Morawiecki będzie miał nową fuchę? Co za prestiż!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE