Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Wiadomość do Oli Kwaśniewskiej wprawiła ją w zdziwienie! Nam też oczy wyszły z orbit

2021-09-28 11:51

Ola Kwaśniewska jest nie tylko prowadzącą program "Miasto kobiet", ale też instagramerką. Czasem reklamuje i prezentuje swoim fankom w Internecie różnego rodzaju produkty, jak np. kosmetyki. Ostatnio córka byłej pary prezydenckiej pokazała, jaka propozycja współpracy do niej przyszła. Jej zaskoczenie było ogromne.

Wiadomość, która dotarła do Aleksandry Kwaśniewskiej sprawiła, że córka byłej pary prezydenckiej, przeżyła ogromne zdziwienie. Ola od lat jest aktywną internautką i w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie, czasem reklamuje różnego rodzaju rzeczy, najczęściej kosmetyki. Kwaśniewska, która od niedawna jest jedną z prowadzących program "Miasto kobiet", pokazała właśnie, jaka wiadomość do niej trafiła. Była to propozycja współpracy od firmy, która zajmuje się nauką angielskiego. Do Kwaśniewskiej napisała przedstawicielka międzynarodowej szkoły językowej. W wiadomości, którą otrzymała Ola było wspomniane, że w ramach reklamy jej dziecko odbyłoby lekcję próbną, a ona sama opowiedziałaby o owej szkole. Jak wiadomo Aleksandra Kwaśniewska dzieci nie ma. Ola zareagowała na propozycję z charakterystycznym dla siebie dystansem i poczuciem humoru. Nagrała filmik, w którym uczy angielskich zwrotów swoją suczkę Lulę. Zdziwienie Oli na wiadomość i propozycję współpracy było ogromne, co wyraźnie było widać po jej minie.

NIE PRZEGAP>>>>Ile wzrostu ma Kasia Tusk? Nikt by nie zgadł!

NIŻEJ ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA OLI KWAŚNIESKIEJ Z UKOCHANYM PSIAKIEM

Ola Kwaśniewska

i

Autor: Instagram/Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska

i

Autor: Instagram/Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska

i

Autor: Instagram/Ola Kwaśniewska
Express Biedrzyckiej - Jan Kanthak: Zaufani ludzie w spółkach skarbu państwa to nic nowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE