Sylwia Spurek

i

Autor: EAST NEWS, PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Sylwia Spurek

Sylwia Spurek rozgrzana na randce! Kupiła pikantny drobiazg, w ogóle się nie kryła

2021-11-18 5:00

Sylwia Spurek, choć nie może narzekać na brak zajęć, potrafi znaleźć czas także na przyjemności. Ostatnio wybrała się na romantyczną randkę z mężem. W tym czasie wybrali się na zakupy, a europosłanka kupiła pikantny drobiazg. Wcale się z nim nie kryła, a wręcz przeciwnie, dumnie niosła go w rękach.

Sylwia Spurek musiała się nieco zrelaksować po ostatnich przykrych wiadomościach. Jakiś czas temu pisaliśmy o okropnych listach z pogróżkami, jakie dostawała europosłanka. Grożono jej nawet śmiercią! Nic dziwnego, że ona i jej mąż, Marcin Anaszewicz, postanowili nieco się odprężyć. Z tej okazji wybrali się na randkę, w czasie której zrobili zakupy. Sylwia Spurek kupiła między innymi ostrą paprykę i inne warzywa. Marcin Anaszewicz nie odstępował ukochanej na krok i pomagał w czasie robienia zakupów. Po wspólnym buszowaniu w sklepie, małżeństwo postanowiło coś zjeść na mieście. Wybrali przytulną knajpkę urządzoną w ciepłych odcieniach, gdzie pożywili się siedząc naprzeciw siebie. Para postanowiła nie wracać od razu do domu. Usiedli na kamiennej ławce i wymienili czułości. Nie zabrakło namiętnych pocałunków! Małżeństwu na pewno nie przeszkadza chłodna pogoda – rozgrzewa ich gorące uczucie. szczegóły ich spotkania możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej.

Sprawdź: Wielki sukces Kwaśniewskiej i jej męża Kuby Badacha! Cóż za radość. Jest owoc wspólnej pracy!

Sonda
Poszedłbyś na wegański obiad z Sylwią Spurek?
Spurek chce zdelegalizować schabowego? Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany