Takich jak ty powinni palić w Auschwitz

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE "Takich jak ty powinni palić w Auschwitz"

Ujawniamy potworne wiadomości do Sylwii Spurek! "Takich jak ty powinni palić w Auschwitz"

2021-11-03 20:13

Sylwia Spurek dostaje okropne wiadomości. To już przestało być zabawne! Choć niektórzy zrywali boki ze śmiechu, czytając o pomysłach Sylwii Spurek (45 l.), chcącej m.in. zakazać wędkarstwa do 2030 r. i opodatkować schabowego najwyższą stawką VAT, to fala nienawiści, jaka wylała się na posłankę, przekracza wszelkie granice. Parlamentarzystka Zielonych otrzymała serię listów z pogróżkami i haniebnymi atakami.

Sylwia Spurek padła ofiarą zmasowanego ataku hejterów! „Takich jak ty powinni palić w Auszwic-Birkenał (sic!)”, „ty k***8, jak nie chcesz żryć ryb, to wpier***** trawę i paś się jak krowa”, „kobieto, zastanów się, co robisz, bo cię zniszczymy, nie będziesz miała życia, a w gazecie to wyglądasz jak czarownica”, „jesteś najgłupszą babą na świecie” – to tylko mała próbka ścieku nienawiści, jaki wylano na europosłankę Zielonych za głoszenie swoich poglądów.

Dziennie na maila, na Messengera, dostaję kilkadziesiąt wiadomości obraźliwych, atakujących, hejterskich. Ale fakt, że ktoś zadał sobie trud, żeby odręcznie napisać list i iść na pocztę… strach – wyznaje nam posłanka Zielonych. – Do każdego z autorów tych listów mam pytanie: czy chciałby pan, żeby ktoś napisał coś takiego do pana matki, córki, żony? – pyta Spurek. Przypomnijmy. Sylwia Spurek sprzeciwia się jedzeniu mięsa ze względów etycznych i ekologicznych. Jak podkreśla, jest naukowo udowodnione, że hodowla zwierząt na ubój pochłania dużo wody (ok. 15 l na kilo wołowiny) oraz wytwarza dużą ilość gazów cieplarnianych (37 proc. światowej emisji metanu i 65% podtlenku azotu). >>>Były polityk wieszczy zdrową i (nie)smaczną przyszłość. Bez mięsa. Zgadzacie się z nim?

Spurek nie jest jedyną ofiarą hejtu. Polską wstrząsnął też list, którego adresatami byli politycy z kierownictwa PO, m.in. Donald Tusk (64 l.). – W Polsce narasta fala nienawiści. Jarosławie Kaczyński, jesteś za to bezpośrednio odpowiedzialny – powiedział Tusk. „Gdzie był Tusk, kiedy jego polityczny wychowanek J. Palikot mówił na wieczorze wyborczym PO: »zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż«? (...) W sprawie listu, o którym mówi, prokuratura wszczyna postępowanie” – skomentował słowa Tuska minister sprawiedliwości, prokurator generalny i szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro (51 l.). >>>Sikorski poszedł z kolegami na cmentarz. Teraz grożą mu śmiercią >>>Produkcja mięsa i zerowy ślad węglowy? Oni uważaj, że to możliwe

ZOBACZ LISTY DO SYLWI SPUREK W GALERII PONIŻEJ:

Spurek chce zdelegalizować schabowego? Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE