Spływają kondolencje dla Konrada Piaseckiego. Jego ojciec miał piękne imię

2022-01-15 12:45
Konrad Piasecki
Autor: EAST NEWS Konrad Piasecki

Nie żyje ojciec dziennikarza Konrada Piaseckiego. Z powodu wielkiej rodzinnej tragedii dziennikarz TVN24 otrzymuje lawinę ciepłych słów wsparcia. Spływają najszczersze kondolencje od przyjaciół, widzów i kolegów z branży. Warto wiedzieć, że ojciec Konrada Piaseckiego miał piękne imię.

Ogromną tragedię przeżył znany dziennikarz Konrad Piasecki. Zmarł jego ojciec, Jacek Piasecki. O żałobie dziennikarza mogliśmy dowiedzieć się z nekrologu, który zamieszczono na łamach "Gazety Wyborczej". Od tamtej pory napływają kondolencje z powodu rodzinnej tragedii. Wyrazy współczucia składają przyjaciele, koledzy z branży oraz widzowie.

- Bardzo zasmuciła nas wiadomość o śmierci Jacka Piaseckiego wyrazy szczerego współczucia Synowi Konradowi i Jego Najbliższym - napisano w kondolencjach opublikowanych w prasie.

- Naszemu Drogiemu Koledze red. Konradowi Piaseckiemu wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Taty składają Rektor i Prezydent Collegium Civitas oraz Koleżanki i Koledzy z Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów Collegium Civitas - czytamy w innym.

- Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - napisali koledzy Piaseckiego z TVN24 oraz "Faktów" TVN.

Groby aktorów Misia, C.K. Dezerterzy i Kogel-mogel. Niezapomniani
Nekrolog
Autor: Gazeta Wyborcza

Konrad Piasecki jest znany z radia i telewizji. Przez wiele lat miliony Polaków rozpoczynały dzień, słuchając jego porannych rozmów w Radiu ZET i RMF FM. Od niedawna związany jest z TVN 24. Na antenie tej telewizji wspominał m.in. o swoich rodzicach.

- Konrad Piasecki jest znany z radia i telewizji. Przez wiele lat miliony Polaków rozpoczynały dzień, słuchając jego porannych rozmów w Radiu ZET i RMF FM. Od niedawna związany jest z TVN 24. Na antenie tej telewizji wspominał m.in. o swoich rodzicach - mówił.

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE