Ola Kwaśniewska

i

Autor: AKPA

Spektakularna metamorfoza Oli Kwaśniewskiej. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

2021-09-14 14:09

Ola Kwaśniewska ku uciesze swoich obserwatorów i fanów powraca do świata show-biznesu, a konkretniej do TVN Style. Prowadzi program "Miasto Kobiet" razem z Olgą Legosz i Marzeną Rogalską. Córka byłego prezydenta dobrze wie, że kontakt z publicznością za pośrednictwem social mediów w dzisiejszych czasach jest niezbędny. Właśnie na Instagramie pochwaliła się swoją niesamowitą metamorfozą.

Żyjemy w świecie, w którym przeświadczenie o swojej wartości czy lubienie siebie nadal spotyka się ze zdziwieniem ze strony społeczeństwa. Jednak Ola Kwaśniewska, jak zawsze idzie pod prąd i nie ma zamiaru dostosowywać się do trendów. Napisała w formie hashtagów: "No sorry, zrobili mnie tu na takie cacko, że jak nie zamieszczę to umrę". Czy bycie zadowolonym ze swojego wyglądu to coś złego? Wręcz przeciwnie. Pracując w stacji telewizyjnej dla kobiet TVN Style, tym bardziej powinno dawać się przykład samoakceptacji. W tym przypadku mamy do czynienia z autentycznością i jeszcze raz z autentycznością. Zresztą Kwaśniewska naprawdę wygląda olśniewająco i przeszła spektakularną zmianę, na co wskazują m.in. komentarze pod zdjęciem. Sama Agnieszka Dygant porównała ją do Scarlett Johanson. Fotografia już ma ponad 20 tys. polubień użytkowników Instagrama. To ogromny sukces i widać, że wielki powrót dziennikarki do mediów jest wyjątkowo udany. Wszyscy czekali.

Express Biedrzyckiej - Michał WYpij: PiS to obciach. Szukają pieniędzy w kieszeniach Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE