SONDA: Kto wygra 2 turę wyborów prezydenckich? To już twoja OSTATNIA szansa na głos

2020-07-10 8:00
Duda, Trzaskowski
Autor: KPRM/Twitter

Dzisiaj ostatni dzień kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich, która odbędzie się w niedzielę. Od północy obowiązywać będzie cisza wyborcza, a co się z tym wiąże, m.in. zakaz publikacji nowych sondaży czy też próba agitowania za konkretnym kandydatem. Kto według was zwycięży w niedzielę? Andrzej Duda wywalczy reelekcję, a może nowym prezydentem zostanie Rafał Trzaskowski? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ostatniej sondzie przedwyborczej. Do godziny 20 oddaj swój głos i sprawdź wieczorem, kto wygrał!

Wybory prezydenckie 2020. To już ostatnie chwile przed ciszą wyborczą! Zarówno urzędujący prezydent Andrzej Duda (48 l.), jak i kandydat KO Rafał Trzaskowski (48 l.) do ostatniej sekundy będą bić się o każdy głos! Sztaby Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego mają zaplanowane spotkania z wyborcami do północy w piątek. Później, aż do niedzieli do godz. 21, nastąpi cisza wyborcza.

Zobacz: Ostatni oficjalny sondaż SE przed wyborami 2020! Duda i Trzaskowski powalczą o każdy głos!

W niedzielę będzie można głosować w w lokalach wyborczych w godzinach od 7.00 do 21.00. Tymczasem w piątek, ostatni dzień kampanii wyborczej, proponujemy wam udział w naszej ostatniej internetowej sondzie, która wskaże waszego faworyta do zwycięstwa. Obaj kandydaci startują z zerowym dorobkiem. Głosowanie rozpoczyna się o godzinie 8 rano i potrwa do godziny 20 Wówczas poznamy wyniki ostatniej internetowej sondy przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Na kogo w niedzielę oddasz swój głos?

Sonda
Jak planujesz zagłosować w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenckich?
Wybory 2020: Jak głosować w II turze?

Możecie również sprawdzić, poglądy którego z kandydatów są wam bliższe:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE