Andrzej Duda, wróżka Cesaria, Rafał Trzaskowski

i

Autor: AP, SUPER EXRESS (2) Andrzej Duda, wróżka Cesaria, Rafał Trzaskowski

Słynna wróżka UJAWNIA, kto wygra wybory prezydenckie 2020. Kto może otwierać szampana?

2020-07-10 10:55

Wybory prezydenckie 2020 na ostatniej prostej. Już w najbliższą niedzielę Polacy zdecydują, czy na kolejne pięć lat prezydentem będzie Andrzej Duda, czy zastąpi go Rafał Trzaskowski. Sondaże dają minimalnie większe szanse kandydatowi PiS, ale wynik do samego końca będzie wielką niewiadomą. Jednak już teraz specjalnie dla Se.pl wynik wyborów ujawniła słynna wróżka. Sprawdźcie, kto może otwierać szampana.

Wybory prezydenckie 2020 już za niespełna dwa dni. Wydaje się, że faworytem jest Andrzej Duda, ale każdy sondaż pokazuje, że jego przewaga nad Rafałem Trzaskowskim jest minimalna. Wygląda więc na to, że prezydenta poznamy dopiero po oficjalnej konferencji prasowej PKW. Prawdopodobnie zostanie to ogłoszone we wtorek. Jednak już teraz, specjalnie dla Se.pl wyniki wyborów prezydenckich przewiduje wróżka Cesaria. Jej zdaniem to właśnie urzędujący prezydent będzie świętował sukces. - II turę wyborów wygra Andrzej Duda. Choć walka o stołek będzie wyrównana i przewaga obecnego prezydenta nad R. Trzaskowskim będzie niewielka. O ostatecznym wyniku zadecyduje minimalna ilość głosów na Dudę. A więc Trzaskowski wybije się znacznie w poparciu obywateli w porównaniu z I turą wyborów - mówi dla Se.pl wróżka Cesaria. 

Druga tura wyborów prezydenckich 2020 już w najbliższą niedzielę, 12 lipca. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7-21. Chwilę po ich zamknięciu powinniśmy poznać pierwsze wyniki exit poll. 

SONDA: Kto wygra 2 turę wyborów prezydenckich? To już twoja OSTATNIA szansa na głos

Wybory 2020: Jak głosować w II turze?
Nasi Partnerzy polecają