Przemysław Czarnek

i

Autor: SUPER EXPRESS Szkolna toaleta postrachem polskiej prawicy. Minister Czarnek grzmi: To szaleństwo neomarksizmu

Chwalipięta Czarnek bez hamulców o seksie i małżeństwie. "Wszystko umiem"

2022-01-20 14:11

Przemysław Czarnek (45 l.) znów szokuje! Podczas spotkania z internautami na Twitterze stwierdził, że słowo "rodzice" jest niewłaściwe i nacechowane ideologicznie. Minister nauki i szkolnictwa wyższego mówił także o seksie i małżeństwie. Przy okazji pochwalił się. Niektórzy mogą poczuć się zniesmaczeni...

Przemysław Czarnek znowu zaskakuje! - Używajmy konkretnych, właściwych nazw - apelował. Jego zdaniem należy powrócić do korzystania z "precyzyjnych" określeń,  to znaczy słów "mama" i "tata" - To są słowa z języka polskiego. "Rodzic" to się mówi w TVN. Zaraz będzie "rodzic nr 1" i "rodzic nr 2" - niepokoił się Czarnek. 

Wśród poruszanych podczas czatu tematów była również edukacja seksualna. Czarnek nie tylko uważa ją za niepotrzebną, ale wręcz za szkodliwą. Jego zdaniem jest ona sposobem na "deprawację młodzieży". 

Według Przemysława Czarnka ludzie od zawsze wiedzą, jak wygląda życie seksualne człowieka i w szkołach "nie trzeba tego tematu zbyt mocno rozbudowywać". - Ja uczyłem się dokładnie takiej samej edukacji, dochowałem się dwójki dzieci, mam wspaniałe życie małżeńskie, wszystko umiem, niczego mi nie brakuje - mówił Czarnek. 

Podczas wirtualnego spotkania minister zwrócił się również do młodych. - Skupcie się na nauce, na zdobywaniu wiedzy. Na seks przyjdzie czas - powiedział Czarnek. 

Za przedmiot warty wprowadzenia minister uznał natomiast zajęcia z przystosowania obronnego. Lekcje zostały usunięte z programu w 2012 roku. - Jestem za powrotem przysposobienia obronnego. Rozmawiamy o tym z Ministerstwem Obrony Narodowej. Chcemy już od przyszłego roku wprowadzić, jeśli to będzie możliwe, program pilotażowy w województwie małopolskim - wyjaśnił Przemysław Czarnek.

Sonda
Czy Przemysław Czarnek jest odpowiednią osobą na stanowisku ministra edukacji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają