Ryszard Terlecki

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express

Skandalicznie zachowanie marszałka Terleckiego. Zwyzywał kobietę w centrum handlowym

2021-11-06 7:56

Spontaniczne spotkania polityków z wyborcami nie należą do łatwych, szczególnie gdy władza musi wysłuchać krytyki. Z taką sytuacją zmierzył się wicemarszałek Sejmu z PiS Ryszard Terlecki, który w centrum handlowym usłyszał, "że to, co się dzieje w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne". Odpowiedź polityka jest oburzająca. Nagranie z całym zajściem opublikowała w sieci posłanka PO Barbara Nowacka.

Ryszard Terlecki obraził kobietę

"Jak Wicemarszałek Ryszard Terlecki 'rozmawia' z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące" - tymi słowami opisała na Twitterze wideo posłanka PO Barbara Nowicka, na którym widać skandaliczne zachowanie polityka. Do sytuacji miało dojść w piątek 5 listopada w Galerii Kazimierz w Krakowie.

ZOBACZ: Tuskowi grożą śmiercią. Polityk PiS chce dla niego ochrony

Express Biedrzyckiej - Magdalena Biejat: Kobiety muszą mieć wybór

- Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co się dzieje w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne - mówi na krótkim nagraniu wideo pani Magda, zwracając się do Ryszarda Terleckiego. - Jest pani kretynką - odpowiada jej wicemarszałek Sejmu z ramienia PiS. "PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet" - skomentowała całe zajście posłanka Nowacka.

Sonda
Czy politycy powinni mieć zapewnioną ochronę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE