ŚLUB Korwin-Mikkego z młodziutką Dominiką. Podróż poślubna do Chin. TYLKO u nas!

2016-04-08 12:02

Sensacyjna wiadomość! Janusz Korwin-Mikke wziął ślub ze swoją młodszą partnerką  - piękną Dominiką Sibigą. Para powiedziała sobie "TAK" tuż po świętach wielkanocnych. Szczęśliwi małżonkowie tuż po ślubie wybrali się w bajeczną podróż do Azji. - Tak, potwierdzam. Wziąłem ślub z Dominiką 29 marca - mówi naszemu dziennikarzowi Janusz Korwin-Mikke, który obecnie przebywa w Chinach.

Janusz Korwin-Mikke ma nową żonę, to matka jego dwojga najmłodszych dzieci - Dominika Sibiga, do takich sensacyjnych wiadomości dotarł "Super Express". Lider partii KORWiN i jego młodsza o wiele lat wybranka są teraz w Chinach, gdzie cieszą się małżeńskim szczęściem. Korwin-Mikke i Dominika Sibiga wzięli ślub cywilny tuż po Wielkanocy. Świeżo poślubiona żona Janusza Korwin-Mikkego jest matką dzieci polityka: 5-letniej Nadziei i 3-letniego Karolka. - To są wspaniałe dzieci. I choć czasu za bardzo nie mam, to staram się bywać z nimi jak najczęściej - opowiadał nam w zeszłym roku zadowolony Janusz Korwin-Mikke. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Kim jest ukochana Janusza Korwin-Mikkego, Dominika Sibiga? Jest od swojego męża młodsza o 44 lata. Z wykształcenia jest magistrem sztuki, ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Kocha taniec, muzykę i poezję. Lubi piłkę nożną i pływanie. Gra na pianinie.

A, będąc w Chinach stęskniłem sie już za dziecmi...Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke na 7 kwietnia 2016

Oryginalna biżuteria w najlepszej cenie! Zobacz rabaty na stronie Tous kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE