Ryszard Petru

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Ryszard Petru

Ryszard Petru odpalił bombę! W PiS aż się zagotują

2021-12-21 15:18

Ryszard Petru odkąd przestał być politykiem, realizuje się w tym, na czym najlepiej się zna, czyli sprawach ekonomicznych. Były poseł gościł w jednym z porannych programów. Jako specjalista mówił o drożyźnie i aktualnych cenach. Nagle, w czasie rozmowy odpalił taką bombę, że w PiS się po tym zagotują.

Ryszard Petru jeszcze kilka lat temu był jednym z najbardziej znanych posłów. Głośno było o jego językowych wpadkach i nie tylko. Stał na czele Nowoczesnej i miał wielu sympatyków. Niestety, jego polityczna kariera to już przeszłość. Petru zajmuje się ponownie sprawami ekonomii. Ryszard Petru gościł we wtorek rano w Onecie. Komentował obecną sytuację gospodarczą, mówił o inflacji i drożyźnie, która szczególnie dotkliwa jest przed świętami. Petru wprost powiedział coś, co może sprawić, że w Prawie i Sprawiedliwości aż się zagotuje! - To jest taka rózga pod choinkę od PiS-u. Głosowaliśmy za rozdawnictwem, 13., 14. emeryturą, za bardzo rozrzutnym programem 500 plus. A zasada w ekonomii jest zawsze ta sama - ocenił Petru sprawę inflacji i wysokich cen. Były poseł zwrócił też uwagę na lex TVN, bez hamulców Petru odpalił prawdziwą bombę: - W dzień, kiedy "wskoczył" lex TVN, zostały ogłoszone podwyżki cen energii. Tak szokująco wysokie, że Polacy odczują to w przyszłym roku - wyjaśnił były parlamentarzysta. Zgadzacie się z Ryszardem Petru? Komentujcie!

Sonda
Brakuje Tobie Ryszarda Petru w Sejmie?
Sedno Sprawy - Paweł Mucha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE