Putin jako Mikołaj wchodzi do pokoju małego chłopca! Nowe propagandowe wideo w Rosji

i

Autor: YOUTUBE

Skandal! Gdzie te sankcje?

Rosyjski politolog: Putin jest "za dobrze leczony przez zachodnich lekarzy"

2022-12-26 17:42

Zdaniem rosyjskiego politologa i historyka, Walerija Sołowieja, Władimir Putin nie byłby dłużej w stanie zasiadać w fotelu prezydenta Rosji, gdyby nie zachodni lekarze, którzy leczą go "zbyt skutecznie". Zbrodniarz korzysta z leczenia, które nie jest dostępne w Rosji. Mimo to zdaniem Sołowieja koniec reżimu Putina jest już w zasięgu wzroku-czytamy w Onet. Putin wg. Sołowieja ma raka prostaty, trzustki i Parkinsona.

Absolutny skandal! Gdzie te sankcje?

Zdaniem Sołowieja, rosyjski zbrodniarz przechodzi najbardziej zaawansowane zabiegi i terapie celowe, które w Rosji są niedostępne. 

Jak czytamy w Onet, rosyjski politolog i historyk dodał także, że Putin jest "za dobrze traktowany przez zachodnich lekarzy", którzy leczą go "zbyt dobrze". Jednak nawet przy pomocy zachodniej medycyny "koniec jest już w zasięgu wzroku, nawet według lekarzy, którzy prowadzą jego leczenie, ponieważ żadne lekarstwo nie może być skuteczne w nieskończoność" — cytuje wypowiedź Sołowieja "New York Post".

Onet cytuje brytyjski tabloid "The Sun", z wiadomości e-mail, które dziennikarze mieli otrzymać od "informatora rosyjskich służb bezpieczeństwa" wynika z kolei, że Władimir Putin jest "regularnie faszerowany wszelkiego rodzaju ciężkimi sterydami i innowacyjnymi zastrzykami przeciwbólowymi, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zdiagnozowanego niedawno raka trzustki". 

Express Biderzyckiej - Gen. Mieczysław Bieniek przejrzał Putina! Mówi, co się wydarzy po szczycie NATO
Sonda
Czy Putin przegra wojnę?

Wojna w Ukrainie może potrwać bardzo długo.

Co może o tym świadczyć? POSŁUCHAJ wojskowego eksperta!

Listen on Spreaker.