Mateusz Morawiecki

i

Autor: Piotr Grzybowski Mateusz Morawiecki

Rodzice sześcioraczków z Krakowa dostali auto od premiera

2019-05-31 11:01

To musiała być wzruszająca chwila! Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z rodzicami sześcioraczków, które urodziły się w zeszłym tygodniu w Krakowie. Po wyjściu z placówki, szef rządu wręczył rodzinie wyjątkowy prezent! Polityk przekazał kluczyki do rodzinnego, dziewięcioosobowego samochodu.

Nie każdy dostaje takie „prezenty” od szefa rządu, ale narodziny sześcioraczków należą do wyjątkowej rzadkości! Szacuje się, że był to pierwszy taki poród w Polsce! A według statystyk, sześcioraczki rodzą się raz na 4,7 miliarda ciąż na świecie!

W piątek wieczorem sześcioraczki odwiedziła para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda spotkali się też z personelem szpitala.

Zobacz: Takie auto rodzinie Marców przekazał premier Morawiecki

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza wizyta ważnego polityka u niedawno narodzonych sześcioraczków. W piątek wieczorem noworodki odwiedziła para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda pogratulowali też personelowi szpitala.

Sześcioraczki: Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela urodziły się 20 maja w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Kto zostanie nowym ministrem w rządzie Mateusza Morawieckiego? ZOBACZ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE