Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń

i

Autor: Robert Biedroń/INSTAGRAM Krzysztof Śmiszek, Robert Biedroń

Robert Biedroń pęka z dumy! Chodzi o jego partnera posła Śmiszka

2021-11-12 18:09

Dokładnie dwa lata temu, we wtorek 12 listopada 2019 roku o godz. 12.00 marszałek senior Antoni Macierewicz otworzył pierwsze posiedzenie Sejmu obecnej kadencji. Doszło wówczas do zaprzysiężenia posłów. Ten dzień zapadł w pamięci Krzysztofa Śmiszka, który został po raz pierwszy posłem. Dziś w rocznicę zaprzysiężenia poseł Śmiszek pochwalił się swymi dokonaniami w sieci. Wpis ukochanego skomentował Robert Biedroń, który wprost pęka z dumy!

Dwa lata temu w Sejmie odbyła się wielka uroczystość zaprzysiężenia posłów obecnej kadencji. Wybrani w przeprowadzonych 13 października wyborach posłowie złożyli  ślubowania. Wśród nich znalazł się też poseł Krzysztof Śmiszek, który aktualnie zasiada w Sejmie po raz pierwszy. Nic dziwnego, że doskonale pamięta wydarzenia sprzed dwóch lat. Śmiszek postanowił podsumować dwa lata swojej sejmowej pracy i zaprezentować ją w formie nagrania, którym pochwalił się na Facebooku. Filmik zapowiedział tak: - Dziś mijają 2 lata mojej pracy jako Poseł. Zapraszam do obejrzenia filmu podsumowującego moje dotychczasowe zaangażowanie i szczerze dziękuję Wam za wsparcie przez cały ten czas 💜. Dumny ze swego partnera jest europoseł Robert Biedroń, który nie potrafił ukryć wzruszenia. Polityk skomentował w pięknych słowach wpis i nagranie Śmiszka: - Wykonujesz świetną pracę jako Poseł na Sejm. Jestem z Ciebie dumny! 👏💜- napisał Robert Biedroń. Z pewnością europoseł czuje, że to on dał przykład Śmiszkowi, jak działać w polityce i wyznaczył polityczną drogę. 

NIŻEJ WSPÓLNA GALERIA ZDJĘĆ ŚMISZKA I BIEDRONIA:

Sonda
Czy liczba posłów w Sejmie powinna być mniejsza?
Express Biedrzyckiej - Krzysztof Śmiszek: Nie czuję się bezpiecznie w Polsce Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE