Śmiszek i Biedroń

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News; Paweł Dąbrowski/Super Express Śmiszek i Biedroń

Pomogli przechodnie

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek poturbowani przez oprychów! Groza na warszawskiej Pradze!

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek przeżyli chwile grozy. Walczący o prawa osób LGBT politycy Lewicy nie spodziewali się, że tak ich ludzie potraktują w stolicy Polski. Nieszczęście było blisko. Na szczęście w sukurs Biedroniowi i jego partnerowi przyszli przechodnie. O tym dramatycznym wydarzeniu w programie "Politycy od kuchni" opowiedział sam Krzysztof Śmiszek.

Krzysztof Śmiszek w szczerej rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem opowiedział o swoim życiu prywatnym - o dorastaniu młodego geja na Podkarpaciu, o relacjach ze znajomymi, a także o związku z Robertem Biedroniem. W programie "Politycy od kuchni" Krzysztof Śmiszek został zapytany też o związki z kobietami i swoich partnerów. Okazało się, że Biedroń nie był jego pierwszym mężczyzną. Poseł Lewicy odniósł się też o przykrych dla społeczności LGBT słów Jarosława Kaczyńskiego i zaprosił go do... klubu gejowskiego. W trakcie rozmowy Krzysztof Śmiszek opowiedział także o pewnym traumatycznym przeżyciu. Zdarzenie miało miejsce na warszawskiej Pradze. - Raz z Robertem byliśmy prawie pobici, a właściwie trochę tej agresji fizycznej było. Szliśmy ze sobą, nawet nie za rękę i paru panów stwierdziło, że pokaże nam, gdzie jest nasze miejsce - wspominał partner Roberta Biedronia. - Na szczęście pomogli nam ludzie, którzy byli wokół, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Facet najbardziej agresywny został skazany, bo nie odpuszczamy takich rzeczy - podkreślił Śmiszek. 

Politycy od kuchni - Krzysztof Śmiszek

Śmiszek komentuje Lex Czarnek 2.0. Nie zostawił na ministrze suchej nitki!

Posłuchaj rozmowy w Expressie Biedrzyckiej!

Listen to "Czarnek wstydzi się tego, co zaproponował. To bubel prawny - Krzysztof Śmiszek. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany