Radny PiS Rafał Piasecki,

i

Autor: Facebook/Rafał Piasecki

Rafał Piasecki ZRZEKŁ się mandatu radnego

2017-04-20 21:07

Rafał Piasecki, bydgoski radny (wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości) poinformował, że wysłał rezygnację z tej funkcji do przewodniczącego rady miejskiej. Zrzekł się on mandatu w wyniku oskarżeń żony o przemoc domową. Żona oskarża go o przemoc domową, on odpiera zarzuty. Bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości właśnie zrzekł się mandatu.

Kiedy tylko sprawa wyszła na jaw, lokalni politycy oraz przedstawiciele środowisk aktywistycznych zaapelowali do Piaseckiego o to, by zrzekł się mandatu radnego. W czwartek po południu Rafał Piasecki poinformował, że "w związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego, zrzeka się mandatu". Rezygnację wysłał do Zbigniewa Sobocińskiego, przewodniczącego rady miasta. W krótkim oświadczeniu podziękował dotychczasowym współpracownikom z magistratu za te siedem lat wspólnej pracy.

Zobacz także: SZOKUJĄCE słowa żony byłego radnego Piaseckiego. Opowiedziała o SEKSIE po pobiciu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE