Putin jest bardzo chory?! Współtwórca GROM ujawnia: Ciężko przeszedł covid...

2023-02-23 22:08

Wojna na Ukrainie stała się faktem rok temu, 24 lutego 2022. Żądny władzy Władimir Putin, rosyjski prezydent, nie zatrzymał się przed tym, by zaatakować Ukrainę. W rozmowie w "Expressie Biedrzyckiej" podpułkownik Krzysztof Przepiórka, współtwórca GROM, wprost przyznał, że Putin ma kłopoty ze zdrowiem. Zresztą do dziś pojawiają się doniesienia na ten temat. Wspomniana rozmowa Kamili Biedrzyckiej z podpułkownikiem została nagrana dzień po napaści Rosji na Ukrainę.

Atakiem na Ukrainę Władimir Putin zaskoczył przede wszystkim jeśli chodzi o skalę i szybkość wrogich działań.  Mało kto przypuszczał, że krwawa zbrodnia ruszy z takim impetem. Podpułkownik Krzysztof Przepiórka, współtwórca GROM został zapytany o to, czy możliwe jest, by Putin ruszył na Kijów. Pytanie to padło na kilkanaście godzin przed atakiem na stolicę Ukrainy. Ekspert przyznał wówczas, że strategicznym celem Putina jest wciągniecie Ukrainy w jego strefę wpływów, a to nie stanie się tylko przez połączenie Krymu z Rosją, ale przez zawłaszczenie Ukrainy, a to może Putin zdobyć poprzez zajęcie Kijowa, przejęcie władzy i postawienie w im marionetkowego rządu: - Cała ta strategia jest na to skierowana - przyznał podpułkownik. Dodał też, że nie wykluczone, iż następnym miejscem, które może zostać wzięta pod lupę przez Putin będzie Mołdawia, która graniczy z Ukrainą i w której jest Republika Naddniestrza a, gdzie stacjonują wojska rosyjskie. 

Ekspert od wojska: Putin wygląda na człowieka bardzo, bardzo chorego

W czasie rozmowy z podpułkownikiem Przepiórką nagle pojawił się też temat stanu zdrowia Władimir Putina i przebytego przez niego zachorowania na koronawirusa: 

- Obserwowałem ostatnio Putina i nie chcę spekulować, ale wygląda na człowieka bardzo, bardzo chorego. Proszę zwrócić uwagę, to są takie sygnały: on swoich rozmówców trzyma na dystans, bardzo mocno przeżył covid, o czym społeczność międzynarodowa może nie wiedzieć, a jedynie wyspecjalizowane jednostki. Taka znamienna jest również data, że mija rocznica powstania Związku Radzieckiego, on chce być imperatorem restauratorem nowego porządku świata. A domyślam się, że to jest dla niego mało czasu, a chce przejść do historii... - ocenił ekspert.

Bogusław Wołoszański: PUTIN popełnia błędy, które popełnił HITLER!

Posłuchaj pasjonującej rozmowy ze znawcą historii II wojny światowej!

Listen on Spreaker.