Przykre doniesienia o Szumowskim. Są konkretne dowody. Wielki żal

2021-02-23 6:31
Łukasz Szumowski
Autor: Artur Hojny/Super Express Łukasz Szumowski

Łukasz Szumowski znów na fali! Po kilku wywiadach, których były minister zdrowia udzielił w ostatnim czasie, znów jest na ustach wszystkich. Nic dziwnego – od czasu rezygnacji konsekwentnie milczał przez wiele miesięcy. Tymczasem spłynęły niewesołe informacje w kontekście Łukasza Szumowskiego, które mogą zepsuć radość z ponownej popularności. To pewne, są konkretne dowody. Cóż, pozostaje mieć wielki żal, że tak akurat potoczyły się sprawy.

W sondzie zapytaliśmy czytelników „Super Expressu”, czy ich zdaniem Łukasz Szumowski powinien wrócić na stanowisko ministra zdrowia. Wyniki ankiety nie są korzystne dla byłego szefa resortu zdrowia. Twierdząco na to pytanie odpowiedziało wszak 34,5 proc. biorących udział w sondzie. Przeciwnego zdania było 65,5 proc. ankietowanych. Czyli dowodzi to temu, że nie chcemy jego powrotu Cóż, Szumowskiemu, który w ministerialnym fotelu spędził ponad dwa lata, może być niebywale przykro. Bo przecież jeszcze rok temu Szumowski jawił się Polakom niczym bohater, gdy z podkrążonymi oczami stał na froncie walki z raczkującą wówczas pandemią. Lecz kto wie, może gdy będzie się teraz częściej udzielał w mediach, jego popularność i notowania wzrosną? Czas wszystko pokaże.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Łukasz Szumowski. To nie dom, to oaza! Nieźle się zdziwisz

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Śmiszek: Młodzi postawili na PiS i młodzi go odsuną
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE