FURIA PRZEDSIĘBIORCÓW

i

Autor: SE

Przedsiębiorcy w FURII. "Ludzie im WPIEPRZĄ!" Awantura przed Sejmem | Komentery

2022-02-25 18:26

To nie jest Nowy Ład, ale Nowy Wał, krzyczeli przedsiębiorcy, przed Sejmem. Według zapowiedzi organizatorów protest miał zgromadzić nawet 100 tysięcy Polaków, ale frekwencja nie dopisała i na ulicę Wiejską w Warszawie przyjechało jedynie kilkuset, za to bardzo głośnych przedsiębiorców. "Oni myślą, że ludzie im odpuszczą, bo wojna na Ukrainie? Niech zrobią wojnę w Polsce, to my nie przyjedziemy do nich z pączkami, my wiemy, gdzie oni mieszkają", odgrażał się przedsiębiorca, który przywiózł aż z Podlasia tacę pączków dla protestujących.

"Jeśli będzie nas 100 tys. pod Sejmem, politycy zaczną słuchać mądrych rad i wdrażać skuteczne pomysły zapobiegania kryzysowi w gospodarce", zachęcali organizatorzy strajku. Przyszło kilkaset, ale dobrze przygotowanych osób. Przedsiębiorcy przywieźli trumnę, taczki, a przed wejściem do Sejmu rozstawili miski ryżu dla posłów. Co PiS powinien zrobić, aby ulżyć przedsiębiorcom? "Przede wszystkim przestać p******* i nie oszukiwać. Ja nie wiem, do czego to doprowadzi, oby nie doprowadziło do wojny domowej", przekonywał właściciel firmy sprzątającej, który zatrudnia około 400 osób. "Oni chyba czekają, aż ludzie tak się w******, aż im wpieprzą", wykrzykiwał przedsiębiorca z branży hotelarskiej. Czego domagają się przedsiębiorcy? Po pierwsze abolicji podatkowej, aby ci, którzy rozliczą się wedle zasad z 2021, nie ponieśli żadnych konsekwencji. Kolejny postulat to kredytowanie pomostowe dla firm, które są uzależnione od cen gazu. Zobacz najnowsze Komentery Adama Federa i jego relację ze strajku przedsiębiorców. Materiał wideo znajdziesz pod tym tekstem.

Przedsiębiorcy w FURII. Ludzie wyjdą na ulice i w końcu im WPIEPRZĄ! | Komentery

Czy popierasz politykę gospodarczą rządu? Napisz w komentarzu!

ZOBACZ TAKŻE: Polacy gotowi do WOJNY. "Dawać mi tego MOSKALA!" | Komentery

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany