Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Zapraszamy do oglądania

Prof. Antoni Dudek i gen. Waldemar Skrzypczak w „Expressie Biedrzyckiej, Marek Sawicki w „Sednie sprawy”

2022-10-11 22:27

Zacznij dzień od wysłuchania „Sedna sprawy” i „Expressu Biedrzyckiej”! W środę 12.10 Jacek Prusinowski porozmawia z posłem PSL Markiem Sawickim, a Kamila Biedrzycka będzie dyskutować z prof. Antonim Dudkiem i gen. Waldemarem Skrzypczakiem.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy": 12.10.2022

Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w środę będą prof. Antoni Dudek - politolog, historyk i publicysta oraz gen. Waldemar Skrzypczak. Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno sprawy" Marek Sawicki, poseł  PSL na Sejm II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji, były minister rolnictwa. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące,  a eksperci odpowiedzą na konkretne pytania prowadzących. Program startuje o godz. 9. na oficjalnym kanale YouTube Super Expressu. Zapraszamy do oglądania i aktywnego komentowania w trakcie transmisji internetowych.

Piekło o rosyjskim ataku jądrowym: "Jeśli Putin podejmie taką decyzję, będzie ona ostatnia w jego życiu" [Express Biedrzyckiej]
Sonda
Czy Putin przegra wojnę?

Wolisz posłuchać? Zapraszamy do podcastu Express Biedrzyckiej.

Listen to "Dudek: Rządowi sprawa cen węgla wyrwała się spod kontroli. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.