Tylko u nas

Prezes zrezygnował z wakacji!? Politycy PiS namawiają Jarosława Kaczyńskiego na urlop

2023-07-20 4:48

Jarosław Kaczyński (74 l.) spędza zwykle kilka letnich dni w towarzystwie partyjnych kolegów. W tym roku może jednak zabraknąć czasu na takie atrakcje. - Wszyscy, którzy maja okazję porozmawiać z prezesem i mają jego dobro na sercu, namawiają, żeby wyjechał chociaż na 2-3 dniowy odpoczynek – mówi nam Michał Jach, poseł PiS.

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego

Piesze wędrówki w Beskidzie Sądeckim, czy łódka i wędkowanie w Zalewie Szczecińskim, to ulubione letnie aktywności Jarosława Kaczyńskiego. Bałtyk nie wchodzi w grę, bo jak powiedział kiedyś w rozmowie z "Dziennikiem", Jacek Kurski (57 l.), lider obozu Zjednoczonej Prawicy ostatni raz był prywatnie na plaży w 1966 roku. W tym sezonie może jednak zabraknąć czasu na jakikolwiek urlop. Jarosław Kaczyński ma na głowie nie tylko kampanię i spotkania z wyborcami na piknikach, ale też nowe obowiązki w rządzie, którego jest przecież wiceszefem.

Michał Jach, szef sejmowej komisji obrony i wielokrotny towarzysz prezesa podczas letnich wypadów, bardzo nad tym ubolewa. - Wszyscy, którzy maja okazję porozmawiać z prezesem, namawiają, żeby odpoczął chociaż 2-3 dni. Zdrowie prezesa jest dla nas najważniejsze. Niedawno miałem okazję przypomnieć, że czeka na niego zachodniopomorskie powietrze, ale prezes tylko się uśmiechnął i nie wiem jak zdecyduje – zdradza nam poseł PiS.

Express Biedrzyckiej - dr hab. Olgierd ANNUSEWICZ

QUIZ o Jarosławie Kaczyńskim. Pytania bez tabu nie tylko dla wyborców PiS

Pytanie 1 z 17
Czy Jarosław Kaczyński ma żonę i dzieci?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany