Mateusz Morawiecki

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS

Boże Narodzenie

Premier Morawiecki składa rodakom świąteczne życzenia

2022-12-23 16:42

Premier Mateusz Morawiecki w specjalnym spocie składa Polakom świąteczne życzenia. - Boże Narodzenie to czas bezinteresownej życzliwości; w 2022 roku Polacy dali temu wyraz jak żaden inny naród - nasza niezwykła pomoc sąsiadom z Ukrainy to powód do dumy; Zdrowych, pełnych pokoju i spokoju świąt - życzy premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych. Świąteczne życzenia składają też Jarosław Kaczyński, Donald Tusk.

Świąteczne życzenia

- Boże Narodzenie to czas bezinteresownej życzliwości; w 2022 roku Polacy dali temu wyraz jak żaden inny naród - nasza niezwykła pomoc sąsiadom z Ukrainy to powód do dumy; Zdrowych, pełnych pokoju i spokoju świąt - życzył premier Mateusz Morawiecki w specjalnym filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych. Składanie świątecznych życzeń przez  kluczowych polityków to już tradycja. 

Specjalne życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia złożyli dziś m.in. Jarosław Kaczyński i Donald Tusk. - Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój, zwycięski pokój dla Ukrainy, zwycięski pokój dla wolności i demokracji, że przyniesie zakończenie kryzysu gospodarczego i wszystkich tych niedogodności, które się z nim wiążą - mówi w nagraniu bożonarodzeniowym prezes PiS Jarosław Kaczyński. Prezes PiS tak zakończył swoje bożonarodzeniowe wystąpienie: - Chciałem jeszcze raz życzyć wszystkiego dobrego państwu, państwa rodzinom, dzieciom, całej naszej wspólnocie narodowej i wszystkim narodom, które wybrały demokrację, w tym narodowi ukraińskiemu. Jeszcze raz - wszystkiego, wszystkiego najlepszego - kończy swoje życzenia Jarosław Kaczyński.

- Pamiętajmy, że światło zawsze wygrywa z mrokiem. Ciepłych i rodzinnych Świąt! - powiedział natomiast w swoim nagraniu Donald Tusk.

Sonda
Morawiecki czy Kaczyński?
Tak śpiewa wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik
Nasi Partnerzy polecają