Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

i

Autor: MICHAŁ BARANOWSKI / AKPA Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Poznaliśmy sekret figury Aleksandry Kwaśniewskiej! Szok, że to tak proste

2021-10-17 17:11

Aleksandra Kwaśniewska może pochwalić się nienaganną sylwetką. Widać, że jest wysportowana i ma bardzo ładną figurę. Pewnie pomagają jej w tym dobre geny, bo jej mama Jolanta Kwaśniewska również jest zgrabna. Pewny jest, że Ola ma swoje sposoby na zachowanie zgrabnej sylwetki. Właśnie ujawniła sekret swojej figury!

Aleksandra Kwaśniewska może pochwalić się sylwetką nastolatki. Patrząc na nią można pomyśleć, że pewnie jest na drakońskiej diecie i daje niezły wycisk na siłowni. Do tego dochodzą dobre geny po mamie, Jolancie Kwaśniewskiej, która mimo że jest po 60-tce to nadal zachwyca figurą. Ola Kwaśniewska została ostatnio zapytana przez jedną z fanek na Instagramie o swoją figurę. Dlaczego takie pytanie się pojawiło? Otóż Kwaśniewska wraz z mężem Kubą Badachem spędza właśnie wakacje w słonecznej Grecji. Oprócz zwiedzania zabytków i podziwiania krajobrazów, Kwaśniewska i jej ukochany, raczą się greckimi przysmakami, których zdjęcia wrzucają do Internetu. Widać, że nie ograniczają się, a jedzenia jest sporo bo chcą poznać lokalne smaki. Patrząc na zdjęcia zajadającej się Kwaśniewskiej, jedna z internautek zapytała ją wprost:" Jak to robić żeby figura została? Córka byłej pary prezydenckiej ujawniała sekret swojej figury, który trzeba przyznać, jest bardzo prosty. - Polecam luźne góry i spodnie na gumkę - skomentowała Aleksandra Kwaśniewska.

CZYTAJ TEŹ>>>Olejnik wdrapała się na trzepak i machnęła nogami. Aż było widać... Ten widok powalił fanów!

Sonda
Lubicie Olę Kwaśniewską?
Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Politycznie rząd działa słusznie, humanitarnie - bezdusznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE