Sejm przyjął tzw. Lex Czarnek! Odrzucono wniosek o wotum nieufności wobec Bortniczuka

i

Autor: Marcin Wziontek/SE

Posłowie trzymają dziwne kartki na posiedzeniu Sejmu. O co chodzi?

2021-12-17 11:31

Podczas 45. posiedzenia Sejmu dało się zobaczyć czerwone kartoniki z białym napisem: "PiS=Drożyzna". Wszyscy posłowie opozycji trzymali je przy sobie i pokazywali podczas trwania obrad. O co chodzi? To plan, by uświadomić Polaków, kto jest odpowiedzialny za drożyznę w Polsce.

"PiS = drożyzna" to hasło, które ostatnio często pojawia się w Sejmie na czerwonych planszach w rękach opozycji, między innymi na 45. posiedzeniu, które odbyło się 17 grudnia. Dziś przynieśli do Sejmu także czerwoną flagę z hasłem "PiS = drożyzna". Była tak wielka, ze kilka osób musiało ją rozkładać. Taki napis wyświetlono niedawno także na budynku siedziby PiS, a na mieście można zobaczyć także bannery z tym napisem. O co chodzi? W ten sposób partia chce zwrócić uwagę na problem inflacji i to, jak z problemem stara się uporać partia Jarosława Kaczyńskiego. Kampania ma pokazać, ze gigantyczny wzrost cen odpowiada jedynie rząd, mimo prób zrzucenia odpowiedzialności na innych.

Sprawdź: Rozłam lewicy jest Tuskowi na rękę? Zdumiewające słowa lidera PO

W naszej galerii możesz zobaczyć, co Mateusz Morawiecki mówił o inflacji - kliknij w zdjęcie poniżej.

Sonda
Odczułeś/aś skutki inflacji?
dr hab. Bartłomiej Biskup: PiS jest w niebezpieczeństwie [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany