Michał Szczerba

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

Wielki żal

Poseł KO pogrążony w żałobie: Pękło moje serce i rozleciał się mój świat

2023-07-10 7:39

Poseł KO Michał Szczerba przeżywa bardzo trudny czas. Polityk przekazał smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak podał poseł zmarła jego ukochana mama Elżbieta: - Dziś zmarła Moja Mama. Elżbieta, Ela, Elka. Najważniejszy, najcudowniejszy, najukochańszy człowiek na świecie. Dobra, życzliwa, pomocna. Waleczna w życiu i chorobie - napisał pogrążony w żałobie poseł.

Poseł Michał Szczerba to jeden z najbardziej aktywnych posłów opozycji, który jest znany z tego, że śledzi wszystkie poczynania władzy i wytka jej błędy. Polityk jest w Sejmie od 2007 roku, więc wyborcy go kojarzą. Niestety, teraz w życiu posła Michała Szczerba jeden z najbardziej trudnych momentów. Polityk przeżywa ogromny dramat w życiu prywatnym. Jak się dowiadujemy, poseł pożegnał najbliższą osobę. Polityk Koalicji Obywatelskiej umieścił na Facebooku wpis wyciskający łzy i rozrywający serce na kawałki. Szczerba przekazał, że w niedzielę (9.07) zmarła jego najukochańsza mama.

Poseł Michał Szczerba w żałobie. Nagle przekazał tragiczne wieści, które rozrywają serce. Wielka strata i ból

Michał Szczerba napisał na Facebooku, że odeszła jego ukochana mama Elżbieta, która była dla niego najcudowniejszym człowiekiem: - Dziś zmarła Moja Mama. Elżbieta, Ela, Elka. Najważniejszy, najcudowniejszy, najukochańszy człowiek na świecie. Dobra, życzliwa, pomocna. Waleczna w życiu i chorobie - przekazał polityk. Kolejne słowa Szczerby, jeszcze bardziej rozrywają serce: - Ty byłaś moja a ja byłem Twój. Tak bardzo Cię kocham Moja Mamo. Pękło moje serce i rozleciał się mój świat. Michał.

Kolejna tragedia w życiu polityka KO

Śmierć mamy posła Szczerby to kolejny cios od losu skierowany w stronę polityka. Prawie 20 lat temu odszedł jego brat, młody piłkarz. Posła w trudnych chwilach wspierają koleżanki koledzy z polityki. Posłanka Katarzyna Piekarska napisała: - Nigdy nie jesteśmy gotowi na odejście najbliższej osoby. Bardzo, bardzo Ci współczuję. Bartosz Arłukowicz dodał: - Michał. Przytulam Cię całym sercem. Kondolencje napisały też dziennikarki Agnieszka Gozdyra i Agnieszka Romaszewska. Zmarła pozostawiała w żałobie syna posła i męża Kazimierza Szczerbę, który był medalistą olimpijskim w boksie. 

Pogrzeb Elżbiety Szczerby

Elżbieta Szczerba miała 66 lat. Jej pogrzeb odbędzie się 14 lipca o godz. 12:30 w murowanym kościele przy. ul. św. Wincentego na terenie Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie. Po mszy nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego. Matka posła Michała Szczerby spocznie obok tragicznie zmarłego syna, Wojciecha (+24 l.)

Groby piłkarzy cz.2 Brat posła PO i przedwojenne gwiazdy polskiego futbolu. Niezapomniani
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany