Przemysław Wipler

i

Autor: www.wikipedia.pl- licencja -Wikimedia Commons

Okropne

Porażające wyznanie Wiplera o żonie i córkach! „Do tego doprowadziliście”

2023-09-14 9:04

Przemysław Wipler startujący z list Konfederacji nie boi się głośno mówić tego, co myśli. Nawet w bezpośredniej konfrontacji z innymi politykami bezkompromisowo przedstawia swoje opinie. Ostatnio zaś wprost powiedział, czego boi się jego żona.

Przemysław Wipler starł się z politykiem PiS Zbigniewem Girzyńskim, z którym dyskutował między innymi na temat nielegalnych imigrantów w „Gościu Wydarzeń” Polsatu. Przedstawiciel Konfederacji zareagował śmiechem na fakt, ze ten temat jest wywoływany przez polityka z rządu.

- Członek formacji, która zalała całą Europę wizowymi migrantami, o co mamy wielką aferę, za co powinien odpowiedzieć minister Rau. Dymisja, zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu, a być może komisji śledczej – mówił.

Przemysław Wipler krytycznie odniósł się także do działania Ministerstwa Spraw Zagranicznych. - Dopiero po reakcji służb innych krajów Polska w jakiekolwiek sposób zareagowała. Dymisją ministra Wawrzyka, wizytą CBA w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. To jest za mało. Mamy świadectwa urzędników, znamy liczby i wiemy, że MSZ i rząd nie chcą podać danych wizowych za poprzedni rok – powiedział.

Polityk Konfederacji wyznał także, że przez takie postepowanie jego żona boi się o córkę. - Moja żona boi się posłać córki Uberem albo Boltem. W takich miastach jak Warszawa, masowo wożą ludzie, którzy nie mają zaświadczenia o niekaralności. Do tego doprowadziliście – oświadczył.

To porażające słowa, bowiem jazda płatnymi środkami nie powinna w nikim wywoływać obaw. Te słowa spotkały się ze stanowczą odpowiedzią przedstawiciela PiS-i.

- Nie mówiliśmy absolutnie nigdy o jakichkolwiek setkach tysięcy, to jest kompletna nieprawda. Nie wjechał do Polski ani jeden nielegalny imigrant, dzięki tak stanowczym rządom w tej sprawie – oznajmił Zbigniew Girzyński.

Quiz. Pamiętasz te piosenki wyborcze? Komplet punktów dla fanów muzyki

Pytanie 1 z 8
Zacznimy od czego prostego. Piosenka zespołu TOP-ONE "Ole Olek" zaczyna się od słów:
Wieczorny Express - Przemysław Wipler
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany