Siedziba PIS na Nowogrodzkiej

i

Autor: Tomasz Radzik Siedziba PIS na Nowogrodzkiej

jest nagranie!

Groza na Nowogrodzkiej! Chciał wtargnąć do siedziby PiS. Groził, że będzie zabijać!

2022-10-26 8:47

Siedziba Prawa i Sprawiedliwości to chyba jedno z najważniejszych miejsc dla polityków tej partii. Zazwyczaj to spokojne miejsce, gdzie czasem na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim zjeżdżają się posłowie. Tym razem jednak doszło tam do bulwersującego incydentu. Potrzebna była interwencja policji, po tym, jak młody mężczyzna chciał się dostać do prezesa PiS. W mediach pojawiło się już nagranie z kamery, na którym widać jego rozmowę z ochroniarzem. Zakończyła się ona szamotaniną po jego groźbach, jakoby wszystkich w budynku planował... zamordować!

Dantejskie sceny pod siedzibą PiS na ulicy Nowogrodzkiej. Doszło tam do incydentu z udziałem młodego mężczyzny. Informację jako pierwsze podało Radio Zet. Ten miał próbować dostać się siłą do budynku. - Chciałem się dostać do prezesa – miał wykrzykiwać. Bezzwłocznie wezwano patrol policji, a funkcjonariusze wyprowadzili mężczyznę. Jak powiedział oficer prasowy KRP Ochota, trwają czynności w tej sprawie. Na razie jednak nie podano publicznie więcej informacji - nie wiadomo, czy komuś coś się stało ani jakie były zamiary intruza. Nie wiadomo także, czy w chwili zdarzenia prezes partii był na Nowogrodzkiej. Można jednak założyć, że nie należał do sympatyków PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

W sieci pojawiło się już nagranie z tamtejszych kamer, na którym widać agresora. Rozmawia on przez domofon z jednym z ochroniarzy, żądając wpuszczenia go do budynku. Gdy na chwilę drzwi się uchylają, mężczyzna próbuje wejść do środka, mówiąc "ja do Kaczyńskiego, on wie o co chodzi". Wówczas ochroniarz błyskawicznie zamyka mu drzwi przed nosem, co wyraźnie go rozsierdza. - Jak pan nie otworzy drzwi, to wybiję je i pana zabiję (...) Chcesz zobaczyć? Chcesz się k... zmierzyć? Wołaj Kaczyńskiego - mówi agresywnie. Na sugestię, że jest niepoważny, odpowiada, że "jest najbardziej poważnym człowiekiem na świecie, a ty zaraz będziesz martwy - wołaj Kaczyńskiego". Gdy wzburzony uderza pięścią w drzwi, prowokuje ochroniarza do wyjścia. Wówczas dochodzi do szarpaniny, w trakcie której nagranie się urywa.

Sonda
Jak sądzisz, czy PiS wygra kolejne wybory?
R. FOGIEL: NIE EKSCYTUJĘ SIĘ POLITYCZNYMI INICJATYWAMI DONALDA TUSKA

Frustracja społeczeństwa narasta, padają bardzo mocne słowa!

Posłuchaj, co działo się na jednym z ostatnich spotkań z Kaczyńskim!

Listen to "POKŁÓCILI SIĘ na spotkaniu z Kaczyńskim. Jesteście jak PSY! Kulisy wizyty prezesa PiS w Pabianicach" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany