Polacy są w FURII! Nawet za TUSKA żyło się lepiej!

i

Autor: Super Express Komentery Adama Federa

Polacy są w FURII! Za których rządów żyło się lepiej? Za Tuska czy za Kaczyńskiego?

2022-01-06 18:32

To dla wielu może być spore zaskoczenie! Polacy są w furii i nie przebierają w słowach. "Nawet za Tuska żyło się lepiej niż teraz", przekonywali naszego reportera, który pojechał z kamerą i mikrofonem na bazar Szembeka w Warszawie. Zrozpaczeni Polacy mają dość drożyzny, bałaganu i niepewności, co przyniesie jutro. Coraz częściej słychać głosy, że nie tylko za PO, ale nawet za komuny żyło się lepiej!

"Jak ktoś narzeka na PiS, to niech bierze pieniędzy od rządu", wypalił jeden z mężczyzn. "Taki ciemny jest Pan? Przecież to nie są ich pieniądze, to są Pańskie pieniądze", odparował mu przechodzący nieopodal emeryt. "Ludzie wyjdą na ulice, długo tak nie wytrzymają", zapewniał mężczyzna, który kończył jeść kebab i nie pomogły zapewnienia pochodzącego z Pakistanu sprzedawcy, że drożyzna panuje nie tylko w Polsce, ale i w Pakistanie, czy w Niemczech. "W Polsce zawsze było źle, było źle i będzie źle", skwitował smutno mężczyzna, który po ponad 40 latach odprowadzania składek, dostaje co miesiąc 1800 złotych emerytury. "Lepiej za PO, czy za PiS? Mnie się najlepiej żyło za komuny", wypaliła kobieta, która handluje na bazarze jajami. Musisz zobaczyć ten reportaż! Materiał wideo znajdziesz pod tym tekstem.

Sonda
Za czyich rządów żyło Ci się lepiej?
Polacy są w FURII! Jest GORZEJ niż za TUSKA | KOMENTERY

Piszcie, jakie jest Wasze zdanie. Czy lepiej żyje się za rządów PiS, czy lepiej było za PO?

Zobacz też: Emeryci WŚCIEKLI na drożyznę. 15. EMERYTURA? Niech sobie DU** wsadzą!! | KOMENTERY

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE