Pogrzeb Kamila Durczoka. Znamy datę i miejsce. Kamil Durczok spocznie obok ukochanego ojca [DATA]

2021-11-17 8:58

Pogrzeb Kamila Durczoka. Dziennikarz zmarł 16.11.2021, o godzinie 4:30, w szpitalu w Katowicach. Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Wiemy, gdzie zostanie pochowany. Czy jest już znana data pogrzebu Kamila Durczoka? Dziennikarz pochodził ze Śląska, gdzie pochowany jest także jego ukochany ojciec. Kamil Durczok spocznie z nim w jednym grobie na cmentarzu na Kostuchnie.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Relacja z uroczystości TUTAJ

Kamil Durczok nie żyje. Kiedy pogrzeb dziennikarza dziennikarza? [DATA]

Kamil Durczok zmarł 16.11.2021. Dziennikarz trafił na Izbę Przyjęć Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 15 listopada, o godzinie 13:45. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie wydanym przez szpital, Kamil Durczok został następnie przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie trafił na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. - Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki - poinformowało Biuro Rzecznika Prasowego szpitala. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się także o przyczynie śmierci Kamila Durczoka. Na co zmarł znany dziennikarz?

- Pacjent zmarł o godzinie 4:23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - podało Biuro Rzecznika Prasowego szpitala.

Zobacz: Kamil Durczok nie żyje. Przed śmiercią przeszedł przez piekło, cierpiał na wiele chorób

Zobacz w galerii, jak wygląda grób taty Kamila Durczoka - to tu spocznie dziennikarz - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Pogrzeb Kamila Durczoka. Gdzie i kiedy będzie ostatnie pożegnanie dziennikarza?

Ojciec Kamila Durczoka żegnany był w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że Kamil Durczok zastanie pochowany razem z ojcem. Dziennikarz zostanie skremowany.

Kiedy będzie pogrzeb Kamila Durczoka? W piątek, 19 listopada, o godz. 9, w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Informację o pogrzebie przekazał dziennikarz Witold Pustułka.

Zobacz koniecznie: Obrzydliwy komentarz po śmierci Kamila Durczoka. Internauci nie mają litości

Kamil Durczok nie żyje
Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE